У спеку на Сумщині заборонено їздити великоваговим авто

На літній період на дорогах Сумщини вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів дорогами загального користування. Відповідне розпорядження 6 червня підписав голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Таке рішення прийнято з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування на випадок підвищення температури повітря.

До 10 червня Службі автомобільних доріг в Сумській області спільно з управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області рекомендовано визначитися щодо обмеження на окремих ділянках доріг руху великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонни i навантаженням на вісь більше 7 тонн з 9.00 до 21.00 включно в разі підвищення температури до показників більше ніж +28°С.

Відповідальні зобов’язуються встановити відповідні обмежувальні дорожні знаки і панно та завчасно проінформувати учасників дорожнього руху про обмеження та завчасно визначитися з місцями стоянок на період обмежень.

При цьому обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, що здійснюють перевезення термінових вантажів, вантажів швидкого псування та тих, що використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

Джерело: http://everyday.sumy.ua/

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: