Учacть кepiвникa aпapaтy в кpyглoмy cтoлi

З лютого по червень 2016 року Харківською міською громадською організацією «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Справедливе правосуддя» був реалізований проект «Аналіз впровадження програм громадянського суспільства та судової влади у покращенні якості надання послуг у Харківській та Сумській областях», безпосереднім виконавцем якого на території Сумської області стала Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини». 

 

08 червня 2016 року у м. Суми в виставковому центрі «Іллінський» керівник апарату Краснопільського районного суду Сумської області Придатко В.М. взяв участь у завершальному етапі, який відбувся у форматі круглого столу на тему: «Методологія карток громадянського звітування, аналіз впровадження програм опитування та перспективи застосування», на якому були представлені результати вищезазначеного проекту.

Учасники круглого столу прозвітували про проведені заходи та проаналізували отримані статистичні дані щодо оцінки роботи суду з боку громадськості, після чого повідомили про заходи, зроблені на виконання рекомендацій, наданих судам за результатами проведеного опитування (http://kp.su.court.gov.ua/sud1808/news/242186/; http://krasnews.at.ua/news….11-6037 ).

Також було озвучено проблемні питання щодо виконання рекомендацій, які не залежать від самого суду.

Крім того, 09-10 червня 2016 року Придатко В.М. як представник суду взяв участь в тренінгу на тему: «Організація та проведення опитувань громадян-учасників судових проваджень за методологією карток громадянського звітування (КГЗ)».


О.Щербак,
Заступник керівника апарату
Краснопільського районного суду Сумської області

http://krasnews.at.ua/news/uchast_kerivnika_aparatu_v_kruglomu_stoli/2016-06-13-6486

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: