УВАГА!!! Спортивні сільські ігри на Краснопільщині

Відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації доводить до відома, що районні спортивні сільські ігри, які були заплановані на 24 листопада та 1 грудня 2018 року будуть перенесені на 1 та 8 грудня 2018 року, у зв’язку із проведенням заходів до дня вшанування пам’яті жертв голодомору.
1 грудня 2018 року відбудуться змагання, які були визначені на 24 листопада 2018 року: шахи, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, дартс.
8 грудня 2018 року відбудуться змагання, які були визначені на 1 грудня 2018 року: міні-футбол, перетягування канату (линви), армспорт, шашки.

 

Регламент

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти,

молоді та спорту

Краснопільської районної державної адміністрації

31.10.2018 р. №  158-ОД

 

 

РЕГЛАМЕНТ

ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННИХ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР

 

І. Мета і завдання

Районні змагання проводяться з метою:

– впровадження фізичної культури  та масового сільського спорту у повсякденний побут робітників і службовців сільгосппідприємств різної форми власності, інших організацій та працюючих мешканців із сільської місцевості, широке використання заходів фізичної культури для зміцнення здоров’я населення;

– вивчення наявності матеріально-спортивної бази на селі та її використання для розвитку фізичної культури і спорту;

– виявлення нових форм фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи для впровадження їх у життя;

– пропаганди і стимулювання здорового способу життя серед сільського населення;

– завдання: визначення кращого спортивного села/селища району.

ІІ. Строки, місце та порядок проведення

Районні спортивні змагання на «Сільські спортивні ігри – 2018 р.» серед команд сільських, селищних рад і старостинських округів буде проходити 1 грудня та 8 грудня 2018 року в приміщенні спортивної зали РПК, смт. Краснопілля.

Збірну команду (делегацію) очолює  голова або т.в.о. сільської/селищної ради або староста округу,  який несе повну особисту відповідальність за дотримання усіма учасниками правил техніки безпеки та виконання вимог Регламенту проведення  змагань.

Загальна кількість учасників делегації від команди не більш 33 чоловік. Один  спортсмен може бути заявлений для участі тільки у одному виді спорту протягом одного змагального дня.

ІІІ. Керівництво змагань

Організація підготовки та проведення районних змагань серед спортивних команд сільських/селищних рад та старостинських округів на «Сільські спортивні ігри – 2018 р.» покладається на відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації за участі Краснопільської ДЮСШ.

ІV. Учасники районних змагань

«Сільські спортивні ігри – 2018 р.»

До участі у районних змаганнях залучаються всі села/селища та старостинські округи району.

У змаганнях беруть участь спортсмени, які проживають, народились або прописані на території однієї сільської/селищної  ради чи старостинського округу та студенти навчальних закладів всіх рівнів акредитації, які раніше проживали на території цієї сільської/селищної  ради чи старостинського округу, та мають для цього медичний допуск та відповідну підготовку у спортивних секціях, групах оздоровчої спрямованості, командах, клубах по інтересах або тренуючись самостійно. Вік учасників від  18 років та старше (настільний теніс з 16 років).

Командний залік визначається за підсумками всіх результатів змагань з видів спорту.

   Не допускаються спортсмени, яким на момент проведення змагань ще не виповнилося повних 18 років (окрім змагань з настільного тенісу).

 

  1. V. Види спорту. Кількісний склад команд
№№

п/п

Вид спорту Дата проведення Кількість учасників Усього
чол. жін.
1. Шахи 1.12 1 1 2
2. Волейбол 1.12 10   10
3. Гирьовий спорт 1.12 1   1
4. Настільний теніс 1.12 1 1 2
5. Дартс 1.12 1   1
6. Міні-футбол 8.12 8   8
7. Перетягування канату (линви) 8.12 6   6
8. Армспорт 8.12 1   1
9. Шашки 8.12 1 1 2

 

Змагання з видів спорту проводяться згідно з діючими Правилами.  Остаточне рішення по формулі та регламенту проведення змагань приймається  суддівською колегією, виходячи з фактичної кількості команд, що  прибули для участі у змаганнях, і доводиться до відома представників делегацій безпосередньо на місці.

Гирьовий спорт

Змагання особисті. Склад команд 1 спортсмен. Вагова категорія: абсолютна.  Змагання проводяться  згідно Правил, гирями 24 кг – ривок.

Переможець у особистій першості визначається по найбільшій кількості набраних очок  згідно таблиці нарахування очок.

Настільний теніс

Змагання особисто-командні.

Склад команди – 1 чоловік + 1 жінка.

Система проведення змагань визначається  суддівською колегією

Перетягування канату (линви)

Змагання  командні.

Склад команди: 5 учасників + 1 резерв. Змагання проводяться серед чоловічих команд. Змагання проводяться з 3-х спроб. При виграші 2-х спроб, команда стає переможницею.

Система проведення змагань визначається суддівською колегією.

Канат посередині перев’язується червоною стрічкою, а від червоної стрічки на відстані 2м праворуч і ліворуч канату білими стрічками (лінія захвату командами).

Розмічається коридор шириною 2м. Канат встановлюється так, щоб червона стрічка знаходилась посередині коридору.

Команди у складі по 5 спортсменів беруть за канат з обох кінців так, щоб не переходити лінію коридору та відмітки захвату канату.

За сигналом судді кожна команда починає тягнути канат. Перемагає команда, яка перетягнула канат на свій бік за лінію обмеження коридору. Якщо одна із команд перемагає у двох спробах, то третя не проводиться. Після кожної спроби команди міняються місцями.  Відпочинок між спробами не більше 2-х хвилин.

Можна використати тільки одну заміну. Замінений спортсмен не бере подальшої участі в змаганнях з цього виду спорту.

 

 

Міні-футбол

Змагання командні. Склад команд 8 учасників і тренер-представник. Безпосередньо у грі беруть участь 5 гравців (1 воротар і 4 польових гравців). Гра проводиться у два тайми по 15 хв. кожний з 5 хвилинною перервою. За перемогу команді нараховується 3 очка; нічия – 2 очка; поразка – 1 очок; неявка – 0 очок. Система проведення змагань визначається на засіданні суддівської колегії за участю тренерів-представників перед початком змагань. У випадку рівності очок у 2-х або більше команд, перевага надається команді, які має кращі показники у такій послідовності:

  • перевагу в особистій зустрічі;
  • краще співвідношення м’ячів;
  • більше перемог.

При визначенні місць у випадку нічийного результату команда-переможець зустрічі визначається за серією 6-метрових ударів по воротах (без додаткового часу).

Гравець, вилучений із ігрової площадки, або гравець, який отримав два попередження, пропускає одну чергову гру. За участь в грі незаявленого або не внесеного в протокол змагань гравця команді зараховується поразка в даній грі.

Дартс (для сільського/селищного голови, старости округу)

Змагання особисті. Змагання проводяться  згідно Правил. До змагань допускається по 1 учаснику з команди (голова сільської/селищної ради). Учаснику надається 3 пробні спроби + 3 залікові спроби.  Переможець у особистій першості визначається по найбільшій кількості набраних очок згідно таблиці нарахування очок.

Волейбол.

Змагання командні. Склад  команди: 10  учасників ( та по 1 представнику від  команди). Змагання проводяться згідно діючих правил з волейболу. Змагання  проводяться  з  3-х   партій. Система  проведення  змагань  визначається   суддівською  колегією, залежно від кількості заявлених команд.  Місця визначаються за більшою кількістю набраних очок; за виграш – 2 очка, за поразку – 1 очко. При однаковій кількості очок у 2-ох і більше команд місця визначаються:

        – за кращим співвідношенням виграних та програних партій у всіх зустрічах;

        – якщо співвідношення партій є однаковим, місця визначаються за кращим співвідношенням виграних та програних м’ячів в усіх зустрічах;

       – у випадку, коли співвідношення м’ячів однакове, місця визначаються за результатами гри між даними командами.  

Шашки

          Змагання особисто-командні. Склад  команди : 1 чол. + 1 жінка.  Система  проведення  змагань  визначається  суддівською  колегією  після  одержання  підтверджень команд учасниць.

Шахи

Змагання особисто-командні. Склад  команди : 1 чол. + 1 жінка.  Система  проведення  змагань  визначається  суддівською  колегією  після  одержання  підтверджень команд учасниць.

Армреслінг

Змагання особисті. Склад команд 1 спортсмен. Вагова категорія: абсолютна. Змагання проводяться по олімпійській системі до 2-х поразок, згідно діючих правил.

 

VІ. Умови проведення

Оплату усіх витрат на підготовку та проведення районних змагань (харчування суддів,  медичне забезпечення, нагородження) здійснюється за рахунок сторони організаторів та спонсорських коштів.

Витрати на участь  у районних змаганнях (проїзд в обидва кінці, харчування учасників та представників) – за рахунок організацій, що відряджають команди.

VІІ. Оформлення документів

Попередні заявки на участь у змаганнях серед спортивних команд сільських, селищних рад подаються у телефонному режимі (7-17-87) до відділу освіти, молоді та спорту до 28 листопада 2018 року.

 

Заявка

 

№ п/п Прізвище, ім’я спортсмена (повністю) Рік народ­ження Сільська (селищ­на) рада Вид програми Віза лікаря, печатка
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

Голова сільської (селищної) ради  ___________                ___________       

МП                                              (підпис)                                   ПІБ

 

Команди, що прибули на змагання, для проходження мандатної комісії подають до суддівської колегії наступні документи  

  1. заявочні листи на участь у кожному виді програми;
  2. офіційні документи (паспорт), що підтверджують постійну реєстрацію спортсмена на території сільської/селищної ради, старостинського округу;

Примітка: Паспорт спортсмену необхідно мати при собі протягом всього періоду проведення змагань з виду спорту,  та пред’являти на вимогу судді.

 

VІІІ. Протести

У разі виникнення протестів під час проведення змагань рішення по їх суті приймає суддівська колегія на місці безпосередньо зразу ж по закінченню змагань.

Протести, які не занесено до суддівського протоколу, до розгляду не приймаються.

Результати змагань можуть бути оскаржені представником команди у письмовій формі до cуддівської колегії не пізніше  ніж за 30 хв. після закінчення змагань. Протест негайно розглядається cуддівською колегією змагань.

 

 

ІХ. Залік. Визначення переможців

Переможці та призери районних «Сільських спортивних ігор – 2018 р.» у загальнокомандному комплексному заліку визначаються за найбільшою сумою очок  (таблиця нарахування очок додається).

У разі, якщо дві команди наберуть однакову сумарну кількість очок, перевага надається команді, у якої кращий результат по участі у ДАРТСІ.

 

 

ТАБЛИЦЯ

Нарахування очок у районних

«Сільських спортивних іграх – 2018 р.»

Місце Очки Місце Очки
1 30 13 13
2 27 14 12
3 24 15 11
4 22 16 10
5 21 17 9
6 20 18 8
7 19    
8 18    
9 17    
10 16    
11 15    
12 14    
 

 

 

 

   

 

Х. Нагородження

Спортсмени, що посіли І, ІІ і ІІІ місця у змаганнях з видів спорту, нагороджуються  грамотами та медалями.

Команди рад, що посіли призові місця у змаганнях з кожного виду спорту, нагороджуються кубками та грамотами. Збірні команди сільських (селищних) рад, що вибороли у загальнокомандному комплексному заліку І-ІІІ місця  нагороджуються  кубками та грамотами.  

Інформація відділу освіти,молоді та спорту Краснопільської РДА.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: