В ceлo Миpoпiлля зaвiтaлo Iвaнa Кyпaлa.

У Миропіллі звичаєм стало
Вітати всіх на Івана Купала!
Прийміть же будь ласка привітні слова:
Довіку Вам щастя,любові, добра!
Громада сильна! Громада весела!
Скликаємо Вас! Запрошуємо Вас!
Підходьте, будемо гуляти,
пісні співати, танцювати та Купала зустрічати!

20289250.jpg

З таких слів розпочалося дійство театралізованого свята Івана Купала в селі Миропілля. Жителі та гості із задоволенням занурилися в чарівність та загадковість вечора.

Напередодні свята Івана Купала наші пращури лагодили паркани, фарбували вікна, білили хати, вимітали сміття, викидали з хати та палили старі речі, шили нове вбрання – очищали своє життя від старого, непотрібного, готувалися до великого свята, яке проводилося напередодні збирання урожаю. На цьому святі не обійшлося без присутності водяного (М. Степченко) зі своїми помічницями русалками, а також відьм (М.Симоненко та А. Федорківська), які звеселяли гостей та жителів села. В цей вечір був проведений конкурс найкращого вінка та конкурс «Цвіт папороті».

37704848.jpg

Глядачі вітали оплесками виступи талантів нашого села,та виступи гостей, які до нас завітали: П.Бондарь, В.Фесенко, М.Лисенко, О.Заїка. Прозвучали пісні у виконанні: А.Логвин, В.Степченко, Ю.Гавриченко, Д.Петренко, С. Прилепа та багато інших.

10460416.jpg

Танцювальний колектив порадував своїми запальними танцями «Купалинка» та «Ой на Івана та на Купала».

Наймолодша учасниця А.Грибініченко продекламувала вірші. Уміло провели вечір ведучі В.Овчаренко та Н.Швець. Після завершення театралізованого дійства всі присутні із задоволенням взяли участь в запальній дискотеці.
Нам дуже приємно усвідомити те, що ми з вами можемо не тільки плідно працювати, а і зберігаємо наші давні традиції. Велика вдячність висловлюється тим, хто допоміг в організації свята.
О.М.Дзись,Т.П.Степченко
Директори Миропільських БК

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: