В Iллiнcькiй пpaвocлaвнiй гpoмaдi Угpoїд вшaнyвaли пaм’ять зacнoвникa xpaмy

Богослужіння Різдвяного сочельника, 6 січня, розпочалися в Іллінському храмі Угроїд панахидою, яку настоятель храму протоієрей Сергій Зеленський відслужив по засновнику храму Миколаю Антонову.

Саме в цей день, у 1855 році, Микола Федорович почив у Господі, залишивши по собі заповіт поминати його за кожним богослужінням та служити в день його кончини панахиди. Про дату смерті та про заповіт громада дізналась нещодавно, отримавши довідки з Харківського архівного фонду. Панахида, відслужена по Антонову 6 січня, була першою в історії православної громади після революції 1917 року. Про це, звертаючись до парафіян, зазначив настоятель храму.

Наступного дня, 7 січня, по звершенні святкового молебню отець Сергій оголосив про початок Благодійної акції по збору коштів на встановлення Антонову пам’ятника, який, з Господньою допомогою громада має на меті встановити в цьому році до дня народження засновника – 9 жовтня, а вихованці церковної школи розповсюдили серед вірян тематичні листівки – звернення.

http://krasnews.at.ua/news/v_illinskij_pravoslavnij_gromadi_ugrojid_vshanuvali_pam_39_jat_zasnovnika_khramu/2018-01-10-9018

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: