В Краснопіллі презентували книгу “Герої нашаго часу: 19 історій ветеранів АТО”

Сьогодні в читальному залі районного Палацу культури відбулася презентація книги Сумської письменниці та журналіста Алли Акименко з патріотичною назвою «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО». У виданні вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумщини, зокрема і Краснопільщини, які брали участь у боротьбі за свободу і незалежність України на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя.

Участь у заході взяли голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, перший заступник голови райдержадміністрації, Краснопільський селищний голова, керівники установ та організацій району у галузі соціального захисту, медицини, освіти, земельних відносин, районного центру зайнятості, військового комісаріату, представники громадських об’єднань, учасники АТО, ЗМІ.

У своєму виступі В.О. Савоненко зазначив: «Завдяки мужності та героїзму наших захисників ми відстояли незалежність України та маємо надію, що, невдовзі, вона справді стане цілісною та неподільною державою. Наш обов’язок дякувати всім, хто став на захист нашої Батьківщини, вони є прикладом для підростаючого покоління. Тому неабияк важливо зараз підтримувати такі ініціативи та видавати подібні книги. Ми дякуємо автору та видавцям книги за те, що завдяки їм імена і подвиги наших героїв, їхня мужність і сила волі увічнені у друкованому слові».

Книга складається з реальних розповідей, в яких автор веде діалог з її героями. Кожна з них відтворює події 2014-2018 років, в яких брали участь наші земляки – ветерани АТО. Серед них жителі багатьох районів Сумської області і Краснопільського району зокрема, різні за віком і професіями, яких об’єднало непереборне бажання відстоювати незалежність нашої рідної України та, які є її справжніми патріотами.

Після презентації була проведена координаційна нарада з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, на якій підвели підсумки про проведену роботу установ та закладів, які опікуються питаннями соціального захисту учасників АТО за 2018 рік, проінформували про стан соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції у 2018 році. Також заслухали інформацію про забезпечення земельними ділянками учасників АТО, їх медичне забезпечення, працевлаштування, а також оздоровлення дітей учасників АТО.

Інформація Краснопільської районної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: