В Краснопіллі розпочався І тур Конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2019»

27 листопада 2018 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради розпочався І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2019» у номінації «Основи здоров’я». Показати свої педагогічні вміння, свою фахову майстерність зібралися вчителі Демченко Н.О. (Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст.), Тарасова Н.А. (Самотоївська ЗОШ І – ІІІ ст.), Чичикало В.М. (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Бєсєдіна Л.М. (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.)

На відкритті конкурсу з вітальним словом до присутніх звернувся Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко, які побажали учасникам успіхів та творчого натхнення у випробуваннях.

Яскравою родзинкою відкриття стало привітання конкурсантам маленькими вихованцями Краснопільського закладу дошкільної освіти №2 «Колосок».

У перший день конкурсу учасники показали свої теоретичні знання у конкурсних випробуваннях «Проект», «Методичний порадник», «Тестування з фахової майстерності». Наступного дня на них очікують ще два випробування «Урок» та «Практична робота».

Побажаймо учасникам творчості, впевненості та новаторських ідей.

Інформація Відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: