В OБЛACТI IНIЦIЙOВAНO CТВOPEННЯ 10 ПPOEКТIВ OПOPНИX ШКIЛ У PAМКAX НOВOГO OCВIТНЬOГO ПPOCТOPУ

Про це заступнику міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Леву ПАРЦХАЛАДЗЕ повідомив під час селекторної наради т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО

«Необхідно, щоб люди внаслідок проведених реформ відчували конкретні зміни на місцях, – наголосив Лев Парцхаладзе. – Наше завдання – створити кращу школу із кращою освітою, кращий ЦНАП, кращий Центр безпеки і кращу амбулаторію в об’єднаній територіальній громаді. Якщо сьогодні ми зробимо вдалий початок, то вже через рік-два матимемо хороші результати».

За його словами, держава сьогодні всіляко підтримує ОТГ. Зокрема, з державного бюджету виділяється 250 мільйонів гривень на створення спортивних майданчиків в опорних школах ОТГ на умовах співфінансування. Держава готова фінансувати 50% вартості цього проекту. Крім того, у Центри безпеки громад техніку надаватиме Державна служба України із надзвичайних ситуацій.

Як повідомив заступнику міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Марченко, в області ініційовано створення 10 проектів у рамках Нового Освітнього Простору. Їх енергомодернізація (опорні школи в Краснопільській, Недригайлівській, Хотіньській, Бездрицькій, Кириківській, Вільшанській, Миколаївській ОТГ Білопільського району, також у містах Ромни та Шостка, та у селі Коровинці) фінансується коштами державного фонду регіонального розвитку. По всіх цих проектах розроблена проектно-кошторисна документація, частково розпочалися закупівлі.

Також в об’єднаних територіальних громадах створюються центри надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, створення ЦНАПів у Краснопільській ОТГ та Миколаївській ОТГ Білопільського району фінансуватиметься в рамках проекту U-Lead.

«Крім того, ми наразі визначаємося з об’єднаними територіальними громадами, де функціонуватимуть Центри безпеки громад, – зазначив Олександр Марченко. – Поки що плануємо такі Центри у Краснопільській, Кролевецькій та Хотінській об’єднаних територіальних громадах».

Джерело: http://sm.gov.ua

 

http://krasnews.at.ua/news/v_oblasti_inicijovano_stvorennja_10_proektiv_opornikh_shkil_u_ramkakh_novogo_osvitnogo_prostoru/2017-07-04-8016

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: