В paйoнi бyдe пpaцювaти виїзний флюopoгpaф+ ГPAФIК

53204330.jpg

До відома всіх жителів повідомляємо, що в районі з 7.08.17 року по 31.08.17 буде працювати виїзний флюорограф з обласного протитуберкульозного диспансеру.

Просимо пройти обстеження , яке є обов’язковим з 18 річного віку і старше, особливо людям похилого віку, які не можуть приїхати на обстеження в район.

Флюрографія виявляє багато хвороб, які можно вилікувати та запобігти їх розповсюдженню , такі, як туберкульоз, новоутворення, запалення фіброз і склероз, паталогічні порожнини ( кіста, каверна, абсцес).

Статистика стверджує, що щодня в нашій країні гине від туберкульозу двадцять п`ять чоловік. Це страшне інфекційне захворювання забирає набагато більше життів, ніж правець, дифтерія та грип. Запобігти епідемії туберкульозу шляхом проходження щорічної флюорографії.

По Краснопільському району за 7 місяців 2017 року захворіло вперше на туберкульоз 7 чоловік з них 3 на деструктивну форму, 1 людина померла. Питома вага бактеріо – виділювачів серед вперше виявлених хворих на туберкульоз складає 5 з 7 – 71% це так називається відкрита форма туберкульозу. І ці люди живуть з нами, користуються громадським транспортом, ходять в магазини, ні хто не застрахований від хвороби.

Шановні жителі району подбайте про своє здоров’я, пройдіть щорічну флюорографію це допоможе смертельно – небезпечних захворювань. Обов’язково пам’ятайте, що вчасно виявлений рак легенів або туберкульоз – це інколи єдиний шанс на виживання при цих хворобах.
В. Масалітіна,
головний лікар Комунального закладу
«Краснопільський районний центр первинної
медико-санітарної допомоги»

Адміністрація КЗ Краснопільский ЦПМСД надає графік роботи кабінету флюорографічного рухомого Сумського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру в Краснопільському районі на серпень місяць 2017року.

7 серпня: Глибне, Осоївка
8 серпня: Осоївка;
9 серпня: М.Рибиця;
10 серпня: Сінне”
11 серпня: Барилівка, Грунівка;
12-13 серпня: Миропілля;
14 серпня: В.Рибиця;
15 серпня: Пенянка, Студенок;
16 серпня: Тур’я;
17-18 серпня: Угроїди, Наумівка;
19 серпня: Покровка;
20 серпня: МОЗ;
21 серпня: Хмелівка, Веселе;
22 серпня: Лісне, Земляне;
23 серпня: Рясне;
24 серпня: Грабовське;
25-26 серпня: Мезенівка;
27 серпня: Пожня, Порозок;
28 серпня: Славгород;
29 серпня: Самотоївка;
30 серпня: Грязне
31 серпня: В.Бобрик

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: