В смт Краснопілля відбувся XX традиційний чемпіонат Сумської області з напівмарафону

7 вересня 2019 року в смт Краснопілля відбувся XX традиційний чемпіонат Сумської області з напівмарафону пам’яті майстра спорту, видатного легкоатлета Миколи Литвиненка.

Микола Максимович Литвиненко – неодноразовий переможець і призер змагань у своїй віковій групі, успішно фінішував в 51-му марафоні, тричі успішно подолав 100 км., брав участь у тріатлоні, а також в добовій надмарафонській естафеті, де було встановлено найвище світове досягнення.

Участь в змаганнях взяли учасники з Краснопільщини, Сумщини та України – спортсмени і просто любителі бігу, чоловіки і жінки молодшого і поважного віку.

На центральній площі Краснопілля учасників змагань тепло привітали, побажали здоров’я, миру і перемог Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та голова ГО Клуб любителів бігу “Явір” Сергій Чеперис.

– Дякую спортсменам, що приїхали взяти участь у змаганнях, що продовжуєте славні традиції спортивної Краснопільщини, адже наш край здавна славився своїми здобутками і виховала не одну плеяду талановитих спортсменів, – зазначив Юрій Яремчук.

Змагання проходили в бігу на дистанціях: 21.097км, 10км, 5км, 1км.

В підсумку всі учасники пробігу отримали відзнаки – медалі і грамоти. А відновленню втрачених спортсменами сил сприяв наваристий куліш підготовлений організаторами заходу.

Інформація Краснопільської селищної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: