В Угpoїдax вiддaли мoлитoвнy шaнy вoїнaм Дpyгoї cвiтoвoї вiйни

 Жовтень місяць для жителів Угроїд – особливо пам’ятний. У роки Другої світової війни, у жовтні 1941, на території і поблизу селища точилися запеклі бої. 17 жовтня на околиці Угроїд від ворожих снарядів зовсім молодими загинули Олексій П’ятайкін та Лев Крилов. Поряд зими в цей день попрощалися з життям ще 32 воїни, імена яких викарбувані на меморіальних стелах в Угроїдах та Наумівці.

Пам’ять про Олексія П’ятайкіна та Льва Крилова зберегли і донесли до наших днів їх рідні. У 2009 році були знайдені рештки загиблих і перезахоронені на місцевому кладовищі, а у 2013 – на могилі воїнів було встановлено надгробну стелу.

З того часу вдячні нащадки кожного року збираються біля могили загиблих, щоб віддати їм молитовну шану.

У вівторок, 17 жовтня, представники Іллінської православної громади прийшли до могили Олексія П’ятайкіна та Льва Крилова на спільну молитву. Настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський відслужив панахиду. До молитви долучилися представники місцевої влади Олег Іванович Будко та Інна Іванівна Капинус.

Поряд з дорослими вшановувало пам’ять воїнів і підростаюче покоління. На чолі з учителем історії Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анною Василівною Мироненко помолитися за упокій душ загиблих прийшли учні старших класів школи.

http://krasnews.at.ua/news/v_ugrojidakh_viddali_molitovnu_shanu_vojinam_drugoji_svitovoji_vijni/2017-10-20-8589
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: