Вaлeнтинa Ceмepeнкo пpeтeндyє нa звaння «Гepoй cпopтивнoгo poкy-2015»

Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України проводить щорічну Всеукраїнську урочисту церемонію нагородження «Герої спортивного року» (за підсумками 2015 року).

Вибирати кращих з кращих будуть українські журналісти. На звання «Найкраща спортсменка року» претендує біатлоністка Валентина Семеренко – чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу (мас-старт, спринт), чемпіонка Європи з біатлону (естафета). Її особистий тренер Григорій Шамрай – претендує на звання «Кращий тренер року».

На «Кращу команду року (збірна)» претендує жіноча збірна України з біатлону у складі Ірини Варвинець, Юлії Джим (студентка СумДУ), Наталії Бурдиги, Валентини Семеренко – чемпіонки Європи.

Серед неолімпйскіх видів спорту в номінації «Разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту)» на перемогу претендує Світлана Скрипник – чемпіонка світу (розділ «грепплінг-ги»), дворазовий призер чемпіонату світу (розділи «традішн» і «ноу-гі»), чемпіонка Європи (розділи «грепплінг-ги» і «ноу-гі»), переможець (розділ «грепплінг-ги») та срібний призер (розділ «ноу-гі») Кубка світу з панкратіону.

На звання «Олімпійська надія України» також є сумська претендентка – Юлія Журавок – чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу з біатлону серед юніорів (індивідуальна гонка, гонка переслідування).

Результати голосування будуть відомі після 4 лютого.

http://krasnews.at.ua/news/valentina_semerenko_pretendueh_na_zvannja_geroj_sportivnogo_roku_2015/2016-01-27-5981

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: