Важливі моменти передачі КНП “Краснопільський РЦПМСД” у власність Краснопільської ОТГ

За участю представників районної ради, районної державної адміністрації, Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування”, КНП “Краснопільський РЦПМСД”, селищного, сільських голів відбулася нарада щодо перспектив передачі Краснопільського РЦПМСД до комунальної власності селищної ради.

Присутні обговорили можливий варіант існування одного ЦПМСД, який знаходитиметься у власності селищної ради і одночасно надаватиме медичні послуги жителям територіальних громад інших сільських рад, які не увійшли до складу ОТГ. Розглянули варіант реорганізації Краснопільського РЦПМСД, відповідно до якої буде створено ЦПМСД у ОТГ та районний ЦПМСД.

Голова районної ради Віталій Савоненко наголосив на тому, що важливо сьогодні обговорити всі “плюси” та “мінуси” передачі районного ЦПМСД у власність ОТГ та дійти компромісу між сільськими головами щодо прийняття одностайного рішення.
Зокрема, під час наради директор Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування” Олександр Хоруженко та радник з юридичних питань центру Марина Лобова доповіли про перспективи розвитку закладу первинної медико-санітарної допомоги у разі передачі його до комунальної власності Краснопільської ОТГ.

Зазначимо, що якщо передача ЦПМСД в ОТГ не буде здійснена нині, то в наступному році необхідно буде провести оцінку майнового комплексу закладу, що потягне за собою додаткові витрати із бюджету об’єднаної територіальної громади.

В активній дискусії сільські голови району досягли згоди в передачі Краснопільського РЦПМСД у власність селищної ради, а також обговорили актуальні на часі питання автономізації вторинної медичної ланки.

Інформація Краснопільської районної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: