Вeceлi cтapти в Миpoпiллi

Напередодні дня захисника України в нашому навчально-виховному комплексі було проведено змагання між учнями сьомого та восьмого класів «Веселі старти». 13 жовтня в спортивному залі закладу зібралися чисельні глядачі : учні, вчителі, працівники закладу, батьки. 89638004.jpg

Після підняття прапора всіх присутніх привітала завуч НВК Скибіна Людмила Михайлівна. Вчителі фізкультури Пулях Сергій Іванович та Сурган Володимир Володимирович підготували чимало завдань для обох команд «Оба-на» та «Козачата». Усі конкурси були цікавими не лише для учасників, а й для глядачів, які підтримували свою улюблену команду.

44816566.jpg

Діти змагалися один з одним і ми побачили сильних, сміливих, дружніх дітей, які люблять спорт, люблять змагання, люблять свою батьківщину.

09073959.jpg

92181619.jpg

Команди були майже рівні , але «Козачата» виявились трішки сильнішими . То ж отримавши свою нагороду – грамоту та солодкий приз , кожна команда святкувала свою власну перемогу. Бо той, хто любить спорт, хто сильний духом – завжди переможець і в майбутньому – справжній захисник України!

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: