“Веселка творчості”

В Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю традиційно проводився обласний фестиваль юних майстрів бісероплетіння «Веселка творчості».

У межах фестивалю відбулася виставка авторських робіт, де були представлені витвори мистецтва, виконані у різних техніках.biser2

Оцінювання робіт відбулося за номінаціями: плетіння з використанням дроту, ткацтво бісером, вишивка бісером, плетіння бісером. Журі високо оцінило творчу роботу учасників заходу на майстернях, виставкові експонати дітей та їх презентації.

Наш район на фестивалі представляли юні майстри по бісероплетінню вихованці гуртка «Чарівна намистинка» Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості, які гідно показали та презентували biser1свою майстерність в номінації вишивка бісером, яка цьогоріч була надзвичайно різноманітною, та посіли призові місця: Скибенко Юлія – друге місце в старшій віковій категорії та Овєчкіна Богдана – друге місце в молодшій віковій категорії.

Дівчатка добре розуміють, що мистецтво – це усамітнення та муки самовираження і як талановиті люди точно знають, що конкуренція відмінно стимулює творчість, а виставки – корисна лабораторія для нових ідей.

Оксана Овєчкіна,
керівник гуртка «Чарівна намистинка» Краснопільського ЦДЮТ.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: