Вибopи-2015. Xтo зa кoгo i xтo кyди… (2)

81333195.jpg
 

Про припинення повноважень депутатів Краснопільської районної ради Перерви І. М., Радівілова Ю. І., Скриптуна В. О., Шепотько В. М.

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 25 жовтня 2015 року
КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Постанова № 21 від 11 листопада 2015 року смт Краснопілля
Про припинення повноважень депутатів Краснопільської районної ради Перерви І. М., Радівілова Ю. І., Скриптуна В. О., Шепотько В. М.

У зв'язку з обранням Перерви Івана Миколайовича Самотоївським сільським головою, Радівілова Юрія Івановича, Скриптуна Володимира Олександровича, Шепотько Валентини Миколаївни відповідно депутатами Угроїдської селищної, Великобобрицької, Малорибицької сільських рад та керуючись частиною одинадцятою статті 86 Закону України "Про місцеві вибори":

Краснопільська районна виборча комісія постановляє:

1. Припинити повноваження депутатів Краснопільської районної ради: Перерви Івана Миколайовича – від Краснопільської районної організації партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", Радівілова Юрія Івановича – від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", Скриптуна Володимира Олександровича – від Краснопільської районної організації Аграрної партії України, Шепотько Валентини Миколаївни – від Краснопільської районної організації Партії "Відродження".

2. Визнати обраними депутатами Краснопільської районної ради Ткаченко Тамару Віталіївну, як наступного за черговістю кандидата в депутати від Краснопільської районної організації партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", Анцибора Геннадія Миколайовича як наступного за черговістю кандидата в депутати від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", Скоропада Віктора Олексійовича як наступного за черговістю кандидата в депутати – від Краснопільської районної організації Аграрної партії України, Городового Олександра Вікторовича як наступного за черговістю кандидата в депутати від Краснопільської районної організації Партії "Відродження".

Л.О.Найденко, голова Краснопільської
районної виборчої комісії.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: