Вибopи-2015. Xтo зa кoгo i xтo кyди…

41597767.jpg
 

Про припинення повноважень депутата Краснопільської районної ради від Краснопільської районної в Сумській області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Яремчука Юрія Анатолійовича та визнання депутатом Краснопільської районної ради Пономарьова Олексія Миколайовича (округ №14)

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 25 жовтня 2015 року
КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

Постанова № 20 від 11 листопада 2015 року смт Краснопілля
Про припинення повноважень депутата Краснопільської районної ради від Краснопільської районної в Сумській області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Яремчука Юрія Анатолійовича та визнання депутатом Краснопільської районної ради Пономарьова Олексія Миколайовича (округ №14), як наступного за черговістю кандидата в депутати від Краснопільської районної в Сумській області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Розглянувши заяву депутата Краснопільської районної ради від Краснопільської районної в Сумській області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Яремчука Юрія Анатолійовича (округ № 5), у зв'язку з обранням його депутатом Сумської обласної ради та керуючись частиною одинадцятою статті 86 Закону України "Про місцеві вибори"

Краснопільська районна виборча комісія постановляє:
 

1. Припинити повноваження депутата Краснопільської районної ради від Краснопільської районної в Сумській області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Яремчука Юрія Анатолійовича (округ № 5), у зв'язку з обранням його депутатом Сумської обласної ради.

2. Визнати обраним депутатом Краснопільської районної ради Пономарьова Олексія Миколайовича, як наступного за черговістю кандидата в депутати від Краснопільської районної в Сумській області організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Л.О.Найденко,
голова Краснопільської районної виборчої комісії.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: