ВIДБУЛACЬ ДPУГA CECIЯ CEЛИЩНOЇ PAДИ

45064433.jpg

12 липня відбулась друга сесія Краснопільської селищної ради восьмого скликання, порядок денний якої складався з 30 питань. Відкрив і провів пленарне засідання голова селищної ради Юрій Яремчук.

У роботі сесії взяли участь в.о старост, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості.

Питання, що виносились до порядку денного другої сесії відповідно до Регламенту роботи селищної ради, попередньо розглядались на засіданні постійних комісій та президії ради.

На розгляд народних обранців було представлено проект змін до генерального плану смт Краснопілля, який був затверджений одноголосно.

30473408.jpg

Також депутати проголосували за новий склад виконавчого комітету та регламент роботи селищної ради; внесли зміни до бюджету Краснопільської селищної ради та сільських рад, що об’єдналися.

Під час подальшого обговорення депутати надали дозвіл на реконструкцію приміщення по вулиці Мезенівській, 2, пільг щодо орендної плати за водогін в с. Михайлівське; встановили ставку єдиного податку для фізичних осіб-підприємців та розглянули низку земельних питань.

Слід зазначити, що друга сесія виявилася досить продуктивною, адже загалом протягом трьох годин своєї роботи депутати прийняли близько тридцять важливих для громади рішень.

– Розбудова нашої території – це спільна наша мета, тому запрошую далі до співпраці вже в рамках об’єднаної громади, сподіваюсь на добрі та ділові стосунки, – підводячи підсумки сесії зазначив Юрій Яремчук.
Інф. Краснопільської селищної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: