ВIДБУЛACЬ OCТAННЯ CECIЯ КPACНOПIЛЬCЬКOЇ CEЛИЩНOЇ PAДИ ШOCТOГO CКЛИКAННЯ

90721884.jpg

16 жовтня відбулись засідання спільних комісій та ІІ пленарне засідання сорок другої сесії селищної ради шостого скликання. Головував на засіданні селищний голова І.П. Хомічов. Цього дня депутати обговорили та прийняли рішення з 25 питань, включених до порядку денного.

Депутати затвердили звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2015 року, внесли зміни до рішення селищної ради від 27.01.2015 «Про селищний бюджет на 2015 рік». Встановлено ставки земельного податку, пільг з його сплати та розміру орендної плати на 2016 рік.

Обранці підтримали пропозицію про передачу субвенції на матеріальну допомогу сім’ям загиблих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та родині Героя Небесної сотні, поліпшення житлово-побутових умов проживання та придбання твердого палива родинам учасників антитероистичної операції, звільнили від сплати за харчування дошкільнят та школярів, батьки яких є військовозобов’язаними запасу, призваних на військову службу. Питання про перейменування вулиць селищної ради вирішили заслухати на наступній сесії так як не було надано всіх протоколів громадської думки.

Депутати заслухали інформації про хід виконання селищної програми соціальної підтримки ветеранів війни та праці на 2014-2015 роки та про хід виконання селищної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2013-2015 роки.

01621485.jpg

На ІІ пленарному засіданні розглянуто та прийнято 12 рішень з земельних питань, в т.ч. про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для промисловості, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на виготовлення технічної документації із землеустрою, про продовження договору оренди земельної ділянки та інші.

Селищний голова подякував депутатам 6 скликання за плідну роботу по утвердженню місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально – економічний розвиток громади.
Інф. селищної ради.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: