ВIДБУЛOCЬ ЗACIДAННЯ ВИКOНAВЧOГO КOМIТEТУ В OНOВЛEНOМУ CКЛAДI

99647059.jpg
 

11 листопада відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. Селищний голова І.П. Хомічов привітав нових членів виконкому з початком роботи і побажав плідної співпраці на благо громади селища. Крім членів виконкому у засіданні прийняли участь начальник Краснопільської ЖЕД – Маслюк Г.М. та майстер теплових мереж ТОВ «Теплоенерго» Кудренко А.В

Під час засідання було обговорено 9 питань і прийнято відповідні рішення, актуальними з яких були про організацію реформування і розвитку житлово-комунального господарства, стан побутового обслуговування населення на території селищної ради, про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

У процесі обговорення селищний голова рекомендував начальнику ЖЕД та директору ТОВ «Теплоенерго» розробити до березня 2016 року заходи по реформуванню системи обслуговування багатоквартирних будинків, так як з липня місяця наступного року законодавством України передбачено процедура реформування житлово-комунальних дільниць.

Селищний голова виніс на обговорення питання стосовно перевезень громадян по селищу, яке на даний час залишається відкритим. З приводу цього дано доручення відповідальним особам організувати зустріч з перевізниками для вирішення даного питання та організації конкурсу.

Також на засіданні виконкому було заслухано інформацію секретаря ради Алєксєєвої Р.П. та прийнято відповідне рішення щодо невиконання батьківських обов’язків громадянкою с. Михайлівки. Керуючий справами (секретар) виконкому Лєвшакова Т.Б. довела до членів виконкому інформацію стосовно поданих заяв жителями селища, після чого були прийняті відповідні рішення.
Інф. Краснопільської селищної ради

 

Від сайту: адміністрація сайту не несе відповідальність за зміст даної публікації і може не поділяти думку його авторів.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: