ВIДБУВCЯ PAЙOННИЙ ФECТИВAЛЬ "МOЛOДI ТAЛAНТИ КPACНOПIЛЬЩИНИ"

26 червня 2016 року у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури пройшли урочистості з нагоди 20-ї річниці Дня Конституції України та Дня молоді. В рамках святкування Дня молоді, пройшов щорічний районний фестиваль «Молоді таланти Краснопільщини»

76618344.jpg

Зі святами всіх присутніх привітали заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Ірина Юхта, заступник голови районної ради Іван Гавенко та Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

За одностайним рішенням журі, яке працювало заздалегідь, переможцями стали: в номінації “Молодий державний службовець” – Інна Лісун, в номінації “Молодий працівник органів місцевого самоврядування” – Микола Кулик, в номінації “Молодий працівник року агропромислової сфери” – Максим Степаненко, в номінації “Молодий працівник року органів внутрішніх справ” – Тетяна Пахомова, в номінації “Молодий працівник в галузі освіти” стала – Світлана Колеснікова-Колодка, в номінації “Молодий медичний працівник” – Ірина Гейко, в номінації “Молодий працівник в галузі культури” – Ірина Зуб, в номінації “Відкриття року в області спорту” – В’ячеслав Коноваленко, в номінації “Молодий працівник року прикордонної служби” – Ольга Гладушко, в номінації “Молодий підприємець року” – Михайло Комарницький.

05703056.jpg

22976788.jpg

Далі з нагоди свята свої музичні вітання присутнім дарували аматори сцени Краснопільського краю у щорічному фестивалі “Молоді таланти Краснопільщини”. В знак вдячності, публіка щирими оплесками зустрічала і проваджала кожного аматора сцени.
Інформація Краснопільської РДА.
http://krasnews.at.ua/news/vidbuvsja_rajonnij_festival_molodi_talanti_krasnopilshhini_v_ramkakh_provedennja_20_ji_richnici_konstituciji_ukrajini/2016-06-28-6538

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: