Відбувся спільний брифінг правоохоронців Краснопільщини

25.01.2019 проведено спільну прес-конференцію (брифінг) виконувача обов’язків начальника Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Лисаченко О.В., начальника Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Гордієнка В.І., начальника СВ Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Усика В.І.

 Начальник Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Гордієнко В.І.  

Протягом дванадцяти місяців 2018 року на території Краснопільського району зареєстровано 6132 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, із яких внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 317. До справи висновком списано 2794 або 45,5 %, передано до інших відділів та відділень 28, або 0,5%, приєднано до іншого ЄО 3000.

На території Краснопільського району зареєстровано 201 кримінальних правопорушень, без урахування закритих: з яких 60 – тяжкі, 5 – особливо тяжких, 1 – тяжке тілесне ушкодження.

Станом на 01.01.2018 в Краснопільському ВП ГУНП в розшуку перебувало 4 злочинці. Протягом звітного періоду в розшук оголошено 5 злочинців. Протягом звітного періоду Краснопільським ВП розшукано 5 злочинців.

Протягом 12 місяців дільничними офіцерами поліції складено 438 адміністративних протоколів.

Протягом 12 місяців 2018 року сектором ювенальної превенції розкрито 8 злочинів.

Начальник СВ Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Усик В.І.

-За звітний період 2018 року в СВ Краснопільського ВП знаходилося:

  • в провадженні з залишку на початок звітного періоду 385 кримінальних проваджень, розпочато 201 кримінальне провадження без закритих.

– направлено до суду 143 кримінальне провадження, (з них з обвинувальним актом – 98, з яких з угодою про примирення – 39, з клопотанням  про звільнення від кримінальної відповідальності 4);

– закрито за ст. 284 КПК України – 199 кримінальних проваджень, з яких слідчими – за   п.п. 1-3 ст. 284 КПК України –197 кримінальних проваджень, прокурором – 2.

Протягом поточного року встановлено збитків на суму 253 тис. грн. Відшкодовано заподіяних матеріальних збитків у закінчених кримінальних провадженнях 220 тис. грн., в тому числі в інтересах держави 88 тис. грн. Проведено 59 обшуків з метою розшуку майна.

Виконувач обов’язків начальника Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Лисаченко О.В.

-Триває робота з протидії кримінальній корупції. Поточного року до суду спрямовано 1 кримінальне провадження стосовно 1 особи. За наслідками судового розгляду даного провадження відносно 1 особи постановлено обвинувальний вирок.

До суду направлено 4 обвинувальні акти у бюджетній сфері. За результатами досудового розслідування обвинуваченими у добровільному порядку відшкодовано 16 тис. грн.

Також скеровано до суду 3 обвинувальні акти у сфері земельних відносин. За результатами добровільно відшкодовано 22  тис. грн.

Крім того, спрямовано до суду 3 кримінальні провадження з обвинувальними актами у сфері лісокористування, у яких встановлено збитки на суму 38 тис. грн., добровільно відшкодовано 28 тис. грн.

За участю оперативних працівників Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури протягом 2018 року забезпечено участь у розгляді судами першої інстанції з ухваленням рішень по 97 кримінальним провадженням, з яких по 59 кримінальним провадженням винесено вироки, по 34 прийнято рішення про закриття у зв’язку з відмовою потерпілих від підтримання обвинувачення у формі приватного обвинувачення, застосовано 4 примусових заходи медичного характеру.

Не допущено ухвалення виправдувальних вироків.

До вищих судових інстанцій прокурорами подано документи прокурорського реагування на неправосудні вироки стосовно 3 осіб, які перебувають на розгляді.

Не допущено випадків незаконного притягнення дітей до кримінальної відповідальності.

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: