Вiдбyлacя кoлeгiя paйдepжaдмiнicтpaцiї.

Відбулася колегія райдержадміністрації. Перед розглядом питань порядку денного голова РДА Юрій Яремчук представив присутнім т.в.о. начальника Краснопільської поліції К.В. Заїку.

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за перше півріччя 2016 року з доповіддю виступив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Хрупа. Він зупинився на обсягах реалізації промислової продукції (робіт та послуг), на результатах роботи агропромислового комплексу Краснопільщини, мережі підприємств споживчого ринку, функціонуванні соціальної сфери, створенні нових робочих місць тощо. Із співдоповіддю про підсумки виконання місцевих бюджетів за перше півріччя виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Чехунова.

Очільник району Юрій Яремчук тепло подякував керівникам підприємств, установ та організацій, сільських територіальних громад, соціально-відповідальному бізнесу за активну, плідну співпрацю по виконанню завдань соціально-економічного розвитку Краснопільщини у першому півріччі поточного року, зазначивши, що головними завданнями органів місцевої виконавчої влади, сільських і селищних рад, господарюючих на території району структур, незалежно від форми власності є підвищення рівня життя населення, забезпечення виконання місцевих бюджетів, збільшення числа робочих місць, підвищення рівня заробітної плати, забезпечення розвитку інфраструктури села, духовності і здорового способу життя громадян.

Було заслухано звіти Угроїдського селищного голови Якова Татаренка та Грабовського сільського голови Володимира Стадніченка про хід виконання програми соціально-економічного розвитку сільських територій. У ході звіту до Якова Татаренка голова райдержадміністрації висловив ряд критичних, які стосувалися наведення належного порядку у діяльності місцевої пожежної частини і відсутності постійного контролю за роботою пожежного підрозділу з боку керівника територіальної громади. Він вказав на факти грубого порушення антиалкогольного законодавства, непоодинокі випадки продажу спиртних напоїв неповнолітнім, назвавши неприпустимим те, що ці випадки проходять повз увагу і реагування селищного голови. Як недолік у роботі Якова Татаренка було названо зволікання із виділенням коштів на виконання програм по перевезенню пільгових категорій громадян.

Під час звіту Грабовського сільського голови Володимира Стадніченка очільник району Юрій Яремчук поцікавився, що зроблено на виконання звернення щодо благоустрою кладовища по вул. Ринок. – Бур’ян викошено, передбачається за кошти на благоустрій населеного пункту придбати і встановити залізобетонну огорожу і ворота на цьому святому місці, – зазначив Володимир Іванович.

Також на колегії розглянуто питання про підсумки роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування району у першому півріччі 2016 року, стан виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Доповідала головний спеціаліст відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Юлія Ратушна. Висловлювалися критичні зауваження на адресу Угроїдської, Краснопільської селищних та Миропільської сільської рад стосовно відсутності чіткої роз’яснювальної роботи серед населення та реагування на проблеми і запити людей, що призводить до звернень на урядову та гарячу лінію облдержадміністрації.

По завершенню колегії голова райдержадміністрації у робочому порядку наголосив на головних завданнях сьогодення, серед яких він виділив набір на контрактну службу, допомога і сприяння учасникам бойових дій у зоні АТО та їх родинам, активізації роботи по закупівлях у системі «Прозоро», підготовку до зими, завезення палива для потреб закладів соціальної сфери, запровадження енергозберігаючих технологій, реалізація заходів у рамках Року охорони здоров’я на Краснопільщині. Особливу увагу Юрій Яремчук приділив питанню децентралізації, створенню самодостатніх об’єднаних територіальних громад, яким немає альтернативи.

Керівник Краснопільського відділення поліції Костянтин Заїка розповів про проведення в районі спеціальної інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Чужий у селі». Метою якої є навчити жителів сіл та селищ алгоритму дій у разі появи у населених пунктах підозрілих осіб для попередження скоєння ними правопорушень. Костянтин Володимирович закликав до активної співпраці по профілактиці злочинів, правопорушень та інших неправомірних діянь, захисту прав і свобод громадян Краснопільщини.
Інформація Краснопільської райдержадміністрації

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: