Вiдбyлocь виїзнe зaciдaння кoлeгiї

З ініціативи керівників районної влади відновилась практика проведення виїзних засідань колегії райдержадміністрації. 31 травня 2016 року така колегія відбулася у Запсіллі у сільському клубі. У ній взяли участь керівники районних служб, підприємств, установ та організацій, сільські та селищні голови. Перед її початком учасники колегії оглянули культурно-освітній заклад, кімнату народознавства, виставку вишиванок різних стилів та років, виготовлених жителями села та виробів гуртка вмілі руки, що діє при закладі.

Першим на колегії розглянуто питання «Про підготовку загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів до 2016 – 2017 навчального року, основні напрямки та проблеми подальшого розвитку закладів освіти району». З доповіддю виступив начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Іван Матлахов. Про підсумки проходження опалювального сезону 2015 – 2016 років та хід підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років проінформувала начальник відділу відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури РДА Інна Лісун. Про роботу Запсільської сільської ради з питань виконання делегованих повноважень доповів Запсільський сільський голова Павло Влезько. В обговоренні розглянутих питань взяли участь члени колегії Василь Лавріненко, Микола Бірченко та Віталій Дейниченко.

09155315.jpg

Підсумовуючи розгляд питань порядку денного голова райдержадміністрації Юрій Яремчук звернув увагу на необхідність активізації роботи по виділенні субвенцій для освітніх закладів та підготовки дитячих дошкільних закладів, що знаходяться на балансі сільських та селищних рад, завезення дров для навчальних закладів. А також вивчення питання застосування для опалення об’єктів соціальної сфери брикетів та пілетів, які мають більшу тепловіддачу та дешевші за дрова.

По закінченню колегії голова районної ради Віталій Савоненко звернувся до сільських і селищних голів підтримати ініціативу районної ради по збору української художньої літератури для дітей Красногорівки.

Також у виїзному засіданні колегії Краснопільської райдержадміністрації взяв участь голова облдержадміністрації Микола Клочко. Микола Клочко звернув увагу місцевих керівників на питання соціального захисту учасників АТО, виділення їм земельних ділянок, працевлаштування, забезпечення путівками на оздоровлення. Наголосив голова облдержадміністрації й на необхідності оздоровлення усіх дітей району, батьки яких є учасниками бойових дій на Сході України. З сільськими та селищними головами району Микола Клочко обговорив питання укладання договорів на оренду землі, проведення аукціонів на передачу землі в оренду. Звернув він увагу й на проблемні питання у співпраці сільських та селищних голів з ВАТ «Сумиобленерго».

Також очільник Сумщини разом із районними керівниками та членами колегії пересвідчилися у позитивних результатах співпраці територіальних громад із соціально-відповідальним бізнесом, яскравим прикладом слугує ТОВ «Агрофірма «Псьол». Підприємство надає допомогу у проведенні ремонту деяких об’єктів соціальної сфери у Малій та Великій Рибицях, Миропіллі, ремонту доріг.


62826627.jpg

Також вони оглянули хід ремонту Великорибицького ФАПу, який здійснюється за кошти сільгосппідприємства в рамках оголошеного Року охорони здоров’я за дорученням голови райдержадміністрації Юрія Яремчука, побували на хлібопекарні агрофірми. У Миропіллі подив і захоплення керівника області та членів колегії викликали дитячий та спортивний майданчик з тренажерами, сучасний магазин будівельних матеріалів, салон краси тощо, які об’єднані в одну побутову мережу.

Директор ТОВ АФ «Псьол» Микола Калініченко розповів, що пріоритетними напрямками в діяльності господарства є ремонт і реконструкція доріг, будівництво житла для працівників, створення бази для спорту і відпочинку, якісного торгівельного і побутового обслуговування населення. Він поділився планами на найближчу перспективу. Це, зокрема, спорудження стадіону із штучним покриттям та біговими доріжками, сучасного храму у Великій Рибиці.

– Під час виїзного засідання колегії у Запсіллі сільські та селищні голови пересвідчилися, як багато позитивного можна зробити у тісній співпраці соціально-відповідального бізнесу і територіальних громад, виявили бажання застосувати цей досвід у себе. Районна влада усіляко сприятиме цьому, бо це працює на розвиток рідної Краснопільщини, поліпшення добробуту, комфортності проживання жителів району, – резюмували керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко.54686415.jpg

 
Інформація Краснопільської  РДА та Краснопільської районної ради

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: