Вiдбyлиcь ycтaнoвчi збopи пo yтвopeнню Кpacнoпiльcькoї пepвиннoї пapтiйнoї opгaнiзaцiї "Бaтькiвщини"

45334438.jpg

Відбулись установчі збори по утворенню Краснопільської первинної партійної організації “Батьківщини” Краснопільської об’єднаної територіальної громади ( такі ж збори були у Миропіллі). До її складу увійшли колишні парторганізації Осоївки, Самотоївки, Чернеччини, Хмелівки, Угроїдів та власне Краснопілля.

“Головою парторганізації було обрано Людмилу Федорівну Маслюк – досвідченого керівника, людину авторитетну у громаді, енергійну, яка вміє гуртувати людей навколо спільних завдань. Також на зборах обрали дев’ять членів партбюро.

07093783.jpg

Атмосфера на зборах панувала саме така, яка й має бути – демократична, позитивна, конструктивна. Парторганізація у Краснопіллі сильна, ефективна, користується довірою та авторитетом серед людей. Головне завдання – сприяти розвитку успішної громади, допомагати людям у вирішенні всіх питань, які їх турбують. Мене, як депутата обласної ради від “Батьківщини”, з краснопільчанами поєднує багато спільно реалізованих добрих справ на благо громади.

71339476.jpg

Було приємно чути слова подяки за надану допомогу, але хочу сказати, що це мій обов’язок. Попереду – напружена робота, а служити людям це велика радість!” – написала на свой сторінці у “ФБ” депутат обласної ради Катерина Приходько.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: