Чepeз зaтpимaння aвтoмoбiлiв з кoнтpaбaндoю пpикopдoнникaм Cyмcькoгo зaгoнy пopyшники пoгpoжyвaли фiзичнoю poзпpaвoю

 

 

 

 

Як уже повідомлялося, у ході реалізації отриманої інформації про можливу протиправну діяльність на ділянці відділу «Славгород», військовослужбовці мобільного прикордонного підрозділу на ділянці Сумського загону затримали три автомобілі «УАЗ» з вантажем сирної продукції. Близько 2 тонн товару намагалися незаконним шляхом перемістити до Російської Федерації мешканці прикордоння 54, 53 та 40-річного віку. По даному факту прикордонники склали відповідні документи та передали їх до суду.

Однак учора під час надання документів до Краснопільського районного суду до представника Державної прикордонної служби України підійшов однин з затриманих та почав висловлювати погрози фізичною розправою та пошкодження майна йому та членам родини. По даному факту поінформовано співробітників внутрішньої безпеки Сумського прикордонного загону та взаємодіючі органи МВС та СБУ.

Звертаємо увагу, що по всім подібним випадкам прикордонне відомство проводитиме перевірки та захищатиме права своїх військовослужбовців, які сумлінно охороняють інтереси нашої держави. Порушники, які вдаються до погроз військовослужбовцям, не залишаться поза увагою співробітників правоохоронних органів і будуть притягуватися до відповідальності згідно з чинним законодавством.
Джерело: http://dpsu.gov.ua/ua/about/news/news_8947.htm

 

http://krasnews.at.ua/news/video_cherez_zatrimannja_avtomobiliv_z_kontrabandoju_prikordonnikam_sumskogo_zagonu_porushniki_pogrozhuvali_fizichnoju_rozpravoju/2015-10-16-5541
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: