Вiдгpимiли фyтбoльнi бaтaлiї тa лeгкoaтлeтичний пpoбiг в Пoкpoвцi (ФOТO OНOВЛEНO)

18 жовтня 2015 року, у вихідний погожий день, в селі Покровка з самого ранку в центрі села чимало людей… З різних сіл району з’їжджаються автобуси зі спортсменами, велика кількість машин на парковці біля футбольного поля…
Це в село завітало спортивне свято, свято футболу та легкої атлетики – Кубок Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року та легкоатлетичний пробіг до Дня Захисника України.19469489.jpg

О 09.00 годині відбулося урочисте відкриття Кубку Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року, на якому був присутній голова Покровської сільської ради – Сергій Іванович Циганенко, який до речі спостерігав за всіма футбольними матчами того дня, він привітав усіх присутніх зі святом футболу, побажав футбольним командам вдачі та якомога більше гольових моментів. Всього у розіграші Кубку взяло участь 7 футбольних команд: ФК «Оберіг» (с. Покровка), ФК «Нива» (с. Рясне), ФК «Темп» (с. Хмелівка), ФК «Чернеччина» (с. Чернеччина), ФК «Оріон» (с. Осоївка), ФК «Вікторія» (с. Великий Бобрик), ФК «Мезенівка» (с. Мезенівка).

41837274.jpg

Жереб, який відбувався на два дні раніше, в першому турі звів між собою: ФК «Оберіг» (1) – (0) ФК«Темп»; ФК «Мезенівка» (2) – (1) ФК «Нива»; ФК «Чернеччина» (1) – (1) ФК «Вікторія» (за результатом пенальті 3-4 на користь ФК «Вікторія»).

У півфіналі зустрілися ФК «Оберіг» (1) – (1) ФК «Мезенівка» (за результатом пенальті 5-3 на користь ФК «Оберіг»), ФК «Вікторія» (1) – (0) ФК «Оріон».

Таким чином у фіналі зустрічалися господарі проведення Кубку Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року – ФК «Оберіг» (с. Покровка) та ФК «Вікторія» (с. Великий Бобрик). Фінал виявився дуже щедрий на гольові моменти, які закінчилися чотирма забитими голами в ворота ФК «Вікторії».

42125314.jpg

І вже, як стало традицією, третій рік поспіль футбольна команда – господар проведення Кубку Закриття футбольного сезону Краснопільського району стає його переможцем… Цього року це ФК «Оберіг» (с. Покровка) (Кубок Закриття футбольного сезону 2013 в с. Самотоївка – переможець ФК «Колос», Кубок Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2014 року в с. Мезенівка – переможець ФК «Мезенівка»).

На церемонії нагородження та закриття були присутні голова Краснопільської районної державної адміністрації – Юрій Анатолійович Яремчук та голова Покровської сільської ради – Циганенко Сергій Іванович. Юрій Анатолійович поздоровив усі футбольні команди-учасниці Кубку Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року з гарною грою, безпосередньо із закінченням футбольного сезону, побажав командам гарної гри у наступному році та привітав ФК «Оберіг» із впевненою перемогою вдома. Ю.А. Яремчук та С.І. Циганенко вручили грамоти команді-фіналісту Кубку Закриття – ФК «Вікторії» та переможцю – ФК «Оберіг», до речі того дня були відмічені всі футбольні команди та кращі гравці команд грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації…

І ось нарешті… вже через хвилину гравець ФК «Оберіг» Володимир Котенко підійняв головний футбольний трофей того дня – Кубок переможців Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року!

Того ж дня відбувся легкоатлетичний пробіг присвячений Дню Захисника України. Члени клубу любителів бігу «Явір» (Юрій Чеперис, Юрій Бендик, Інна Сіра, Вікторія Лагойда) на чолі з головою клубу – Олександром Олексійовичем Акименко стартували від автобусної зупинки с. Михайлівське й фінішували під гучні оплески жителів та гостей с. Покровка на футбольному стадіоні «Юність».

Легкоатлети, з державним прапором України та прапором Краснопільського району в руках подолали більше 12 кілометрів… Голова Покровської сільської ради – С.І. Циганенко подякував легкоатлетам за пробіг, побажав міцного здоров’я, вдачі, сил та ще не один кілометр траси пробігти в майбутньому. Легкоатлети були нагороджені пам’ятними медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.

Футбольне та легкоатлетичне свято в с. Покровка відбулося. В кожного своя думка про те, на скільки воно було вдалим… Але я зі своїх спостережень можу зазначити, що це дійсно було свято для села: жителі та гості з цікавістю спостерігали за футбольними матчами та вболівали за свою команду, підтримували легкоатлетів, було організовано харчування (гарячий чай, куліш та уха) як учасників змагань так і вболівальників, лунали запальні пісні в перервах між матчами.

Відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації щиро дякує громаді Покровської сільської ради та зокрема голові – Циганенку Сергію Івановичу за вдалу організацію проведення Кубку Закриття футбольного сезону Краснопільського району 2015 року та легкоатлетичного пробігу присвяченому Дню Захисника України.

К.Бабич,
головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.

http://krasnews.at.ua/news/vidgrymili_futbolni_bataliji_ta_legkoatletichnij_probig_v_pokrovci/2015-10-20-5562

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: