Вiдпoчинoк з кopиcтю

 

35255299.jpg

Тривають літні канікули. Та шкільне життя навчального закладу не зупинилося. Розпочали роботу мовний та оздоровчий табори. Гімназисти мають прекрасну нагоду весело і корисно провести час у літньому мовному таборі, який діє уже три роки і спонукає до практичного застосовування знань з англійської та німецької мов, отримані протягом навчального року.

Діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосувати свої знання у різних формах діяльності (спортивних змаганнях, театральних виставах, арт-майстернях, заочних подорожах, іграх, конкурсах та ін.). Участь у мовному таборі допомагає дітям розкрити свої таланти та отримати досвід комунікації іноземними мовами. При цьому знання не оцінюються, тож дитина сприймає навчання як гру.

80278070.jpg

У кінці навчального року думала, що вже не вистачить сил на нові підходи, зникне ентузіазм, потенціал, як дітей так і учителів.. Та 125 гімназистів, сповнених надій і сподівань, переступили поріг мовного та оздоровчого таборів гімназії. А досвідчені учителі іноземної мови – Якуба Н.С., Підопригора Ю.В.,Хиценко Н.Г. готували кожен захід так, ніби брали участь у конкурсі “Хто кращий”, перепочити не хотів ніхто. Усі з цікавістю чекали студентку – практикантку Одеського Міжнародного гуманітарного університету Катерину Вербенко, яка вже другий рік працює у нашій команді. “Ініціативна, творча, комунікабельна” – так характеризують її учасники мовного табору
З вдячністю дивлячись на Надію Семенівну Якубу, Катерина зазначила: “Так, а хто ж мені прищепив любов до англійської…”.

38392261.jpg

Наприкінці зміни до нас завітали учасники мовного табору з с. Великий Бобрик.
У дітей пришкільного табору відпочинку Краснопільської гімназії гарних вражень вже на цілий рік вистачить. Адже скільки цікавого відбувається у “Веселці”.

Юні гімназисти побували на екскурсії у Сумах, Києві, Тростянці. Відвідали Грунівську Січ, страусину ферму с. В. Сироватка.

Цікавими і змістовними були заходи: “Казка на новий лад”, гра – подорож “Морські пригоди”, “Хліб на столі”, конкурс “Чиє ім’я найкраще”.

Хочу подякувати учителям – вихователям Гринько. Л.І., Стрілецькій Т.І., Савицькій А. Ю.,Завалій А.А., Гулій І.В. за творчий підхід, креативність, відданість своїй справі. Спостерігаючи за їхньою роботою вкотре впевнилася, що учителі можуть працювати у будь яких умовах і ситуаціях. Головне – любити дітей
Л. Хомічова,
заступник директора гімназії.

 

http://krasnews.at.ua/news/vidpochinok_z_koristju/2017-07-01-8003
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: