ВIЙCЬКOВI ПOДAPУВAЛИ ПPEЗИДEНТУ БOЙOВИЙ УКPAЇНCЬКИЙ ПPAПOP

95069227.jpg

Під час зустрічі з особистим складом підрозділів Збройних сил Україні в місті Чугуєві Харківської області військовослужбовці вручили президенту Петру Порошенку прапор України, під яким воювали в зоні АТО. Синьо-жовтий стяг голові держави вручив наш земляк-краснопільчанин молодший сержант Павло Деревицький. З цим прапором бійці 81-ї бригади брали участь у бойових діях на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко став на коліно, приймаючи прапор 81-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ.

41396079.jpg

“В Чугуєві, звідки на передову відправили сотні одиниць бойової техніки, молодший сержант Павло Деревецький вручив мені цей прапор, який з бійцями 81-ї окремої аеромобільної бригади пройшов Авдіївку, Піски, Водяне, Донецький аеропорт.

29785291.jpg

81-а бригада демонструє разом з іншими десантними підрозділами, зокрема 75-м та 25-м, найкращі якості воїнів-десантників. З пам’ятним підписом я передаю його на виставку бойових прапорів, справжніх фронтових реліквій, які побували в найгарячіших точках”, – заявив Петро Порошенко.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: