Вiйнa дaлeкa, aлe пaм’ять близькo

 

77657070.jpg

22 червня – кривава, дата, закріплена в наших серцях – “День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні”. Саме в цей день у 1941 році о 4 годині ранку страшне слово “війна” увірвалось у мирне життя людей.

Чорною хмарою смутку, горя, крові прокотилась війна над нашою землею, залишаючи за собою попелище знівечених душ, зламаних доль, загиблих земляків. Адже саме Україна зазнала найбільших людських втрат та руйнувань у цій неоголошеній війні. Сьогодні вже мало залишилося тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто став на захист нашої Батьківщини, живуть у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

26041507.jpg

Саме в цей день Краснопільщина вшанувала пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні та бойових діях на сході нашої країни. У центральному сквері, на Алеї Слави, де на гранітних стелах навіки викарбувані імена тих, хто віддав життя за наше майбутнє, зі словами вшанування та скорботи до присутніх звернулись голова районної ради В.О. Савоненко, заступник голови РДА І.В. Юхта та голова Спілки ветеранів В.І. Дяченко. Тематичні мелодії, які не залишили байдужим жодне серце, супроводжували покладання квітів до братської могили.
Інф. “Перемоги”

 

http://krasnews.at.ua/news/vijna_daleka_ale_pam_39_jat_blizko/2017-07-01-8000
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: