Викoнaли cвiй oбoв’язoк пepeд Бaтькiвщинoю тa пoвepнyлиcя нa piднy зeмлю.

41902009.jpg
 

В малому залі Краснопільського районного Палацу культури громада району урочисто вшанувала воїнів-земляків учасників антитерористичної операції на сході України.

Зі словами вдячності до тих, хто повернувся із зони АТО, звернулися керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко, у своїх виступах вони подякували військовослужбовцям, хто знаходився в цьому залі, зокрема Олександру Якушеву та Дмитру Чувашеву з Краснопілля, Роману Лемешку з Миропілля, Івану Гладишеву з Сінного та Олександру Іскричу з Великого Приколу, який не зміг прибути на захід, і тим, хто сьогодні знаходиться на сході нашої держави і боронить наші кордони, захищає гідність і честь всього українського народу.

А за 2014-2015 роки мобілізовано до Збройних Сил України 185 мешканців нашого району. – Саме від вашого героїзму, патріотизму та безмежної відданості Україні залежить доля і майбутнє нашої держави.

В ході урочистостей військовослужбовцям, демобілізованим із районів проведення АТО, було вручено Подяки районної державної адміністрації та районної ради за героїзм, мужність та патріотизм, проявлені під час проведення антитерористичної операції.

До учасників АТО зі словами вдячності звернувся військовий комісар Сергій Швайкус, який зазначив, що воїни-земляки, які були призвані у попередні хвилі мобілізації, з честю виконали свій обов’язок перед Батьківщиною та повернулися на рідну землю. Особистим прикладом продемонстрували професіоналізм, патріотизм та відданість Україні. Він вручив присутнім воїнам Знаки учасника АТО.

Волонтер, голова громадської організації "Краснопілля" Василь Лавріненко висловив слова подяки присутнім військовослужбовцям, а також тим, хто зараз перебуває на сході України, побажав успіхів і якнайшвидшого повернення до рідної домівки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів-земляків.

39782049.jpg

40078024.jpg

Відпочинок і насолоду своїми виступами подарували учасники художньої самодіяльності районного Палацу культури.

Інф. районної ради

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: