ВIЛ/CНIД – CМEPТEЛЬНA ЗAГPOЗA ЛЮДCТВУ!

15 січня 2018 року персоналом Краснопільського районного сектору з питань пробації спільно з Краснопільським районним центром для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичну бесіду з суб’єктами пробації на тему: «ВІЛ/СНІД – смертельна загроза людства», з метою надання інформаційної підтримки в питаннях здорового способу життя, об’єктивної інформації про ВІЛ і СНІД, формування практичних навичок поведінки в ситуаціях ризику, вироблення толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

В ході бесіди, начальник Краснопільського РС з питань пробації Віта Коломієць та начальник відділу по соціальній роботі Краснопільського РЦСССДМ Ольга Жаботинська, наголосили на тому, що здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Наприкінці зустрічі було проведено усне опитування присутніх начальником Краснопільського РЦСССДМ на предмет засвоєння теми та наявність життєво складних питань в кожного підоблікового. Представником соціальної служби роз’яснено присутнім функції своєї діяльності, запрошено звертатися при виникненні будь-яких життєвих складних ситуацій.

http://krasnews.at.ua/news/vil_snid_smertelna_zagroza_ljudstvu/2018-01-17-9043

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: