Виpoк вбивцi зaлишeнo бeз змiн

Вироком Ковпаківського районного суду м.Суми від 28.12.2015 громадянина П. засуджено за ч.1 ст.115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіння смерті іншій людині), ч.1 ст.162 КК України (незаконне проникнення до житла), ч.2 ст.263 КК України (незаконне, без передбаченого на це законом дозволу, носінні та ремонті ножа, який є холодною зброєю) – до 14 років позбавлення волі. Державне обвинувачення забезпечувалося Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури.

Ухвалою колегії суддів судової палати з розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства Апеляційного суду Сумської області від 14.06.2016 вказаний вирок залишено без змін та він вступив у законну силу.

Нагадаємо, що приблизно у серпні місяці 2012 року громадянин П., житель Краснопільського району Сумської області незаконно придбав в одному із селищ Херсонської області ніж, який згідно висновку криміналістичної експертизи є холодною зброєю колючо-ріжучої дії та вироблений саморобним способом по типу “ножів трапера”, котрий в подальшому перевіз при собі та поклав на зберігання в приміщенні свого будинку. Користуючись вказаним ножем, гр.П. навесні 2014 року, у зв’язку з пошкодженням плащатого руків’я ножа, здійснив його ремонт, шляхом вкриття його ізоляційною стрічкою жовтого кольору, посиливши частину ножа (руків’я) й у такий спосіб досяг загальної можливості використання ножа за призначенням.

Також 26.05.2015 в період часу з 02 год. 30 хв. до 03 год. 00 хв., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, гр.П. протиправно проник на подвір’я жінки похилого віку громадянки Л. Перебуваючи у дворі за будинком літньої кухні, гр.П. випадково зачепив сільськогосподарський інвентар, який гучно впав на бетонну підлогу. На цей шум з будинку вийшла гр.Л., яка виявила на подвір’ї раніше знайомого їй сусіда. Розуміючи те, що його поведінка викрита, гр.П. умисно наніс чисельні удари сапачкою в голову та по тілу гр.Л., внаслідок чого заподіяв їй тілесні ушкодження, від яких настала смерть потерпілої.

Безпосередньо після вчинення вбивства, з метою переконатися у відсутності свідків злочину, гр.П., порушуючи гарантоване власнику домоволодіння право на недоторканість його житла, гр.П. проник до жилого будинку на території цього ж домоволодіння. Переконавшись у відсутності інших осіб за вищевказаною адресою, з місця вчинення злочинів він втік.
О.Лисаченко,
Прокурор Краснопільського відділу
Охтирської місцевої прокуратури
радник юстиції

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: