Вiтaли пpaцiвникiв кyльтypи

 

 

54817163.jpg

 

6 листопада в Малому залі РПК відбулася святкова нарада, присвячена Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

За давньою традицією нараду розпочала начальник відділу культури і туризму Краснопільської РДА Назаренко Анжела Миколаївна. В своїй доповіді вона зробила підсумки за поточний робочий рік , а також нагородила кращих працівників району дипломами та подяками відділу культури та туризму Краснопільської РДА.

Також на нараді були присутні почесні гості – голови Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко.

Очильники району тепло та щиро привітали увесь «батальйон» культпрацівників Краснопільщини, бажаючи їм наснаги терпіння горіння ну і звичайно палкої незгасаючої любові до цієї не легкої справи.

38659603.jpg

Грамотами голови Краснопілської РДА та районної ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків розвиток культурного життя Краснопільщини та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва були нагороджені кращі працівники та колективи нашого району.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: