Виxoвyвaти пaтpioтiв

01225400.jpg

Нещодавно на базі Краснопільської ЗОШ I-III ст. відбувся районний семінар для класних керівників на тему «Робота класних керівників по впровадженню Концепції національно-патріотичного виховання».

Загальновідомо, що кожен народ органічно продовжує себе через систему виховання в своїх дітях, генерує національний дух, ментальність, характер, психологію, сімейно-родинно-побутову культуру, основу якої складає збереження рідної мови, пізнання духовної спадщини батьків, дідів, прадідів, вивчення свого родоводу, життя за нормами народної моралі тощо. Саме тому й на районному семінарі класних керівників ставилося завдання показати систему виховної роботи школи в напрямку становлення людини-громадянина, людини-патріота, що й прослідковувалося через представлення чітко продуманих виховних годин та позакласних заходів.

Анна Петрівна Янкова, класний керівник 7 Б класу, провела годину спілкування з елементами гри «Слава тобі, Україно!», намагаючись пробудити в учнів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої держави, сформувати активну громадянську позицію.

Сунцова Наталія Миколаївна провела в 11 А класі тренінгове заняття «Профілактика соціально-небезпечних хвороб», у неформальній обстановці та атмосфері довіри пройшло спілкування, головною метою якого було підвищення рівня проінформованості юні з проблем, пов’язаних з тютюнопалінням, наркоманією та ВІЛ/СНІДом. Тренінг пройшов під девізом «Здорова молодь – здорова нація».

Надзвичайно зворушив гостей семінару тематичний діалог «Україна. Вчора, сьогодні, завтра», який був проведений у 10 Б класі класним керівником Приймою Оленою Анатоліївною. Вміло змодельований захід вражав не лише формою, але й змістом. Адже діти пригадали всі сторінки становлення України як держави, уявно подорожували стежками рідного краю, вчилися любити свою мову, поважати своє історичне минуле та сподіватися на краще майбутнє. На захід до десятикласників завітав учасник АТО Шведюк Анатолій Вікторович.

61756102.jpg

Він розповів про військові будні в зоні АТО. Учні, знаючи про те , що незабаром Анатолій Вікторович знову відправиться на передову, передали йому та його друзям на сході України прапор з побажаннями, щоб скоріше закінчилася війна , дитячі поробки та малюнки. До сліз зворушив усіх присутніх відеомонтаж, присвячений загиблим в зоні АТО землякам, жителям Краснопільського району: Артуру Костюченку, Віталію Піддубному, Юрію Андрієнку «Мамо не плач..», до найглибших струн людської душі зуміла доторкнутися Мага Світлана, виконуючи поетичні рядочки.

41822658.jpg

Крім того, заступник директора школи з виховної роботи В.Г. Борщ представила систему виховної роботи школи та її результативність. Вона ознайомила з сучасними тенденціями та перспективами забезпечення якісного освітнього процесу, спрямованих на формування всебічно розвинутої, компетентної, творчої особистості.

Н. І. Середа, методист РМК відділу освіти, звернула увагу присутніх на методичний супровід виховної роботи в даній школі та його інноваційний характер.

Педагогічний колектив Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.. довів, що діяльність класного керівника дуже цікава, багатогранна, трудомістка, пов’язана з непередбаченими труднощами, інколи й невдачами. Але разом з тим, класний керівник бачить як виростає Людина, як збагачується її духовний світ, як дитина починає усвідомлювати своє місце в житті, а у вирішенні проблем шукає підтримки саме в класного керівника.

17789241.jpg

У висновку учасники зібрання відзначили, що їх очікування щодо роботи справдились, що семінар проведено на достатньому науково-методичному рівні, він став педагогічною майстернею, творчою лабораторією, джерелом нових знань, знайомства з інноваційним досвідом класних керівників, талановитими педагогами Краснопільської школи.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: