Вклoнилиcя людям пoвaжнoгo вiкy

Людське життя надзвичайно швидкоплинне. І рано чи пізно, як би того не хотілось, до людини приходить поважний вік. Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.86420851.jpg

За доброю традицією у Краснопільському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

З вітальними словами до людей поважного віку, ветеранів праці та всіх присутніх звернулися голова районної ради Віталій Савоненко, начальник управління Пенсійного фонду в районі Анатолій Петров, заступник начальника управління соціального захисту населення Оксана Придатко, голова районної ради ветеранів Володимир Дяченко і, звичайно, директор закладу Олександр Демченко. Вони вітали ветеранів зі святом, дякували за надійну підтримку, добрі поради, бажали здоров`я, довголіття, віри у завтрашній день. А ще бажали миру, бо найбільше нещастя, яке сьогодні сталося – це війна. Ще зовсім недавно ми іронізували й казали, де в нас може взятися війна. Але сталося те, чого ніхто не чекав.

17599862.jpg

89126489.jpg

Крім того присутні мали нагоду отримати у представників влади і соціальної сфери консультації, наприклад щодо порядку отримання субсидій.

Незважаючи на те, що проблем у пенсіонерів вистачає, не можна не відмітити, що дехто з них і сьогодні залишаються енергійними й веселими, випромінюють добро і радість від кожного прожитого дня. Майстер спорту СРСР, Заслужений донор Тетяна Степанівна Корнієнко – одна з таких оптимісток. Цю завжди усміхнену жінку можна зустріти там, де вирує активне життя: то вона пірнає у крижану купель на Водохреща, то серед вболівальників на стадіоні, то серед членів КЛБ «Явір». І хоча бігати вже не може через хворобу ніг, але підтримати бігунів добрим словом завжди завітає.

– Як не крути, а вже 70 років, – усміхається Тетяна Степанівна, – Вже втретє відгукуюсь на запрошення на «вогник» до терцентру, мені подобається, бо тут якось по-домашньому затишно. А ось його послугами, слава Богу, не користуюсь, все роблю сама. Встаю вдосвіта, щойно городу десять соток перекопала, намагаюсь рухатися, бо рух – це життя, тож не розлучаюсь із велосипедом. Раджу всім займатися спортом, вести активний образ життя, а ще не жалітися, не плакатися за кожної дрібниці, і тим самим не притягувати до себе лихо, а частіше усміхатися.

78450436.jpg

Своїми піснями й дотепним словом звеселяли та зігрівали і душі, й серця стареньких учасники ансамблю «Ветеран», який функціонує при Краснопільському районному Палаці культури. Самодіяльні митці отримали і свою порцію вітань від присутніх, адже того дня громадськість визначала ще й Міжнародний день музики.

З усмішками на вустах, з теплом в душі від людської уваги і турботи дякували пенсіонери директору і працівникам територіального за прекрасне свято, на якому вони поспілкувалися, поділилися спогадами і пісень всіляких поспівали.

В свою чергу адміністрація територіального центру вдячна за підтримку в організації заходу ДП «Краснопільський лісгосп» (директор В. В. Мороз), ФГ «Колос» (директор О. М. Кунець), Краснопільській райспоживспілці (голова правління С. Ф. Миронов), хлібохарчокомбінату Краснопільської РСС (директорН.М.Кононенко), філії “Краснопільський РЕМ” ПАТ “Сумиобленерго» (начальник В. М. Рижков), підприємцям О. Г. Жданько, В. М. Гриві, Н. В. Макаренко.

http://krasnews.at.ua/news/vklonilisja_ljudjam_povazhnogo_viku/2015-10-02-5489

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: