ВOЛOНТEPCЬКI XPOНIКИ. ДOПOМOГA APМIЇ ПPOДOВЖУЄТЬCЯ

42807993.jpg

Спільними зусиллями громадськості, місцевих органів влади, підприємств та приватних підприємців району, продовжується робота з підтримки Збройних Сил України та солдатів із Краснопільщини, які захищають територіальну цілісність та незалежність країни.

Завдяки спільним зусиллям понад 250 кілограмів продуктів харчування, 100 мішків для облаштування блокпосту, запчастини та олива для бензопил було відправлено до м. Димитрів Донецької області, де нині несе службу командир системи «Град» О. Шляхтун. В цьому місті служить ще один наш земляк – О. Сліпньов із Самотоївки, якому волонтери придбали запасний комплект військової форми. А ще чоловіки передають вітання і дякують дідусю із с. Бранцівка, який колись передав для потреб військових дві пари ялових чобіт. Після «доопрацювання» їх краснопільським взуттєвих справ майстром О. Кедою, чоботи вірою-правдою служать нашим землякам, і зносу їм, схоже, не буде ніколи.

Також до ГО «Краснопілля» звернувся командир зенітної установки із с. Чернеччина С. Лисенко із проханням посприяти у придбанні інструментів для ремонту військової техніки. На це прохання відгукнувся краснопільчанин В. Стрикиця, який надав набір якісних інструментів вартістю понад півтори тисячі гривень.

29 жовтня на території військової частини ЗСУ у м. Сватове виникла пожежа, що призвела до детонації близько трьох з половиною тисяч тонн боєприпасів, які зберігалися на території польового складу ракетно-артилерійського озброєння військової частини. В результаті вибухової хвилі та розривів снарядів постраждали також близько тисячі приватних та 47 багатоквартирних будинків, які знаходилися найближче до епіцентру вибуху. Краснопільський район в числі інших не залишився осторонь трагедії і долучився до ініціативи Сумської ОДА та Краснопільської райдержадміністрації по збору коштів для ремонту постраждалих будинків. Закуплені цемент, цвяхи, пальне у складі сформованої колони від Сумщини вирушили у Сватове.

Приємно, коли воїни-земляки у телефонних розмовах чи під час особистих візитів дякують і передають вітання жителям району за надану допомогу. Так, під час відпустки до штабу ГО «Краснопілля» завітав військовослужбовець І. Заїка з Осоївки і від себе та від своїх побратимів передав слова вдячності за понад тонну продуктів харчування, які вдалося доправити завдяки «Новій пошті» . Хочемо вкотре подякувати цій службі доставки, яка є надійним зв’язком між волонтерами та воїнами. Окремі слова вдячності Краснопільській філії та її працівникам Д. Мороз, Т. Мороз та А. Верещазі за їх підтримку та професіоналізм. Ще жодного разу не було нарікань на невчасну доставку продуктів і речей нашим військовослужбовцям.

Активно працюють волонтери – як молодь, так і люди старшого покоління, які опікуються потребами військових без лишнього галасу, без великої помпезності, але системно, не зважаючи на особистий час і на особисті витрати проводять активну роботу по збору та доставці допомоги. Тож від воїнів-земляків дякуємо Л. Д. Панасенко, І. Г. Дейнеці, А. Д. Осадчій, О. Ілляшенко, колективу Краснопільського центру зайнятості, учнівському та педагогічному колективам Мезенівського НВК та всім небайдужим жителям району.

Військові дії на сході нашої країни продовжуються, а це означає, що кожен солдат має відчувати нашу підтримку, наші воїни мають знати, що ними опікуються, про них пам’ятають, про них дбають, кожного з них чекають додому.
Ми ж вкотре нагадуємо, що діє громадська організація Краснопілля, на рахунок якої можна робити пожертви.

Реквізити ГО "Краснопілля": р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568. Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл. управління АТ «Ощадбанк».

Тож якщо бажаєте допомогти чимось землякам, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, телефонуйте 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

Якщо хтось із Ваших рідних сьогодні несе службу в зоні АТО і потребує допомоги, звертайтеся за вказаним вище телефоном, своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж)

Пам’ятайте, в єдності наша сила!.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: