ВOЛOНТEPCЬКI XPOНIКИ: ВИ НE CAМI, МИ З ВAМИ

 

 

 

Про їхні маленькі подвиги не пишуть статті у газетах і не знімають сюжети центральні канали. А вони нарівні з дорослими збирають гроші, щоб там, на передовій, підтримати наших солдат і ще раз нагадати: “Хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами”. Ще з початку неоголошеної війни на сході школярі Краснопільщини об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії, збираючи продукти харчування, плетучи маскувальні сітки, проводячи благодійні ярмарки, роблять маленькі дива вони і сьогодні, які обов’язково стануть частиною однієї великої допомоги.

Ця історія – лише єдиний приклад, наскільки важлива для наших солдат не лише матеріальна, а й моральна підтримка, особливо дітей, адже саме заради їхнього щасливого майбутнього і взяли хлопці в руки зброю. Сьогодні у лавах збройних сил України перебувають два працівника Миропільського НВК – Євгеній Ординець та Павло Шендрегоренко, тож учням є ким пишатись і кому допомагати. Чесно кажучи, про те, що боєць 28-ї механізованої бригади Павло Шендрегоренко має потребу у комплекті інструментів для ремонту техніки, волонтери ГО «Краснопілля» дізналися не від самого воїна, а від його сестри Оксани Шульги. Це одна із особливостей українського воїна – він не боїться армійських труднощів, не боїться ворога, але ніяковіє, коли заходить мова про допомогу сторонніх людей. Учні Миропільського НВК, як виявилось, теж не з тих, хто просто просить, дітлахи провели благодійний ярмарок і 500 гривень, які зібрали, передали волонтерам.

Кажуть, що люди вже зморилися допомагати нашим військовим, у них зараз вистачає своїх нагальних проблем. Та незважаючи на це – є чимало тих, хто намагається не слухати, хто що каже, а просто допомагати. 500 гривень від краснопільчанина Дмитра Корнієнка, 300 – від уродженця Краснопілля, а нині киянина Сергія Онопрієнка, та інших небайдужих людей дозволили придбати набір інструментів, які отримав Павло, коли перебував вдома у короткостроковій відпустці.

– Велике спасибі усім не лише від мене, а й від моїх друзів, адже користуватись цим подарунком будемо разом, – ніяковіючи дякує Павло Шендрегоренко. – Це дуже важлива моральна підтримка, яку ми відчуваємо від рідних, близьких, знайомих і зовсім незнайомих, але небайдужих людей. Особлива подяка дітям Миропілля, Краснопільщини, їх небайдужість, віра у мир і у нас вселяють віру у щасливе майбутнє.

Так, є віра, тим паче що ці слова належать 32-річному юнакові…

Допомога завжди потрібна, вона багато означає для наших захисників. Отож, якщо ви можете та бажаєте допомогти бійцям, звертайтесь до волонтерів. Наразі триває збір коштів для придбання двох генераторів, які вкрай потрібні землякам в зоні АТО.

Ми ж вкотре нагадуємо, що діє Громадська організація «Краснопілля», на рахунок якої можна робити пожертви.

Реквізити ГО “Краснопілля”: р/р 260033102984.
код 35906531,
МФО 337568.

Назва банку: ТВБВ №10018/041 філії Сумського обл. управління АТ «Ощадбанк».

Тож якщо бажаєте допомогти чимось землякам, які сьогодні несуть службу в зоні АТО, телефонуйте 096-97-42-450 (В. А. Лавріненко).

Якщо хтось із Ваших рідних сьогодні несе службу в зоні АТО і потребує допомоги, звертайтеся за вказаним вище телефоном, своєрідний «штаб» громадських активістів знаходиться в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 5 (магазин «Техмонтаж).

 

 

 

http://krasnews.at.ua/news/volonterski_khroniki_vi_ne_sami_mi_z_vami/2016-01-21-5958
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: