Вoлoнтepи Кpacнoпiльщини oтpимaли пoдякy вiд вiйcькoвиx

Подяка від командира військової частини В0927 полковника О. С. Грузевича надійшла цими днями на ім’я голови ГО «Краснопілля» В. А. Лавріненка.

Справа в тому, що активісти громадського об’єднання за сприяння небайдужих жителів району, підприємців, сільгоспвиробників неодноразово допомагали військовослужбовцям цієї частини продуктами харчування, речами першої необхідності, а навесні цього року з посилками від вдячних краснопільчан відвідали артилеристів безпосередньо в зоні АТО. Тоді й познайомились із солдатом частини Олегом Шляхтуном (http://krasnews.at.ua/publ….1-0-669)

А кілька тижнів тому Олег демобілізувався і хоч проживає нині із родиною в м. Калуш, заїхав до Краснопілля відвідати маму, брата та його сім’ю, а заодно особисто передати лист подяки від командування і своїх бойових побратимів волонтерам.

«Командування та весь особовий склад 53-ї окремої механізованої бригади реактивного артилерійського дивізіону висловлює щиру вдячність волонтерам Краснопільщини в особі Василя Анатолійовича Лавріненка за патріотизм, вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України. Кожен із нас відчуває підтримку свого народу, свято вірить, що на кожного з нас чекає світле майбутнє, адже у своїх поглядах ми єдині. Хочемо запевнити Вас, що ніколи не зрадимо українському народові і славою та честю захищатимемо свою рідну та вільну неньку Україну. Отже, прийміть від нас слова щирої синівської вдячності за надану допомогу у скрутний для нашої Батьківщини час, а за добрі справи нехай віддячить Вам Господь Бог своєю милістю, мирним і чистим небом над Вашими головами» – йдеться у листі.

– Така увага від бійців і командування – на вагу золота. Ця для нас найвища нагорода – прокоментував подію В. А. Лавріненко. – Подібні відзнаки, це честь для району. Волонтерам надзвичайно приємно отримувати слова вдячності від військових, адже таким чином ми ще раз переконуємося, що робимо добру справу задля оборони та процвітання рідної країни.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: