Вoнa мaє нaдiю…

«Змін майже не відбулось», – каже при зустрічі дівчина, яка полюбляє гостреньке. За іронією долі склалося так, що вона не може ходити через халатність лікарів. У дитинстві її батьки намагались вилікувати та щось завжди стояло на заваді. Сьогодні їй 32, а вона досі в інвалідному кріслі. Та це не заважає їй бути відкритою та усміхненою людиною: «Моя покійна мама говорила, що завжди треба посміхатись, навіть якщо зле». 


Майже півроку тому Катерина Середа поділилась своєю проблемою на нашому сайті (http://krasnews.at.ua/publ….1-0-639). Вона має надію на самостійне життя, яке обійдеться їй в три тисячі доларів. Завдяки вашій допомозі Катя зібрала кошти на білет до Грузії, де має пройти курс лікування і за прогнозуванням лікаря – стане на ноги.

З того часу їй вдалося отримати нову коляску та, нажаль, сісти на неї не довелось: «Ще тоді отримала дорожню коляску, яку мені запропонували але користуватися нею я не можу, бо мама вмерла, а возити нікому. Вона важка для мене, сама я не можу – сили в руках немає і багато нерівностей на дорозі», – говорить Катя.

Питання із отриманням пенсії теж вирішили. Тепер кошти надходять поштою. Декілька років назад, як і мріяла, їй подарували собаку: «Так, три роки тому подарували німецьку вівчарку Рубіну, зараз у неї є свої цуценята. Було 9 собачат, та положення змусило їх продати».

Зараз Каті допомагає сестра Ірина та дві племінниці але це тимчасово, бо потрібно їхати на роботу, щоб хоч якось протриматись. «Лікування – останній шанс на нормальне життя але я намагатимусь якось жити і так. – Ділиться своїми думками дівчина, – якщо не вийде, то спробую купити електроколяску на приводі з великими колесами, знайшла на OLX за 19000, найдешевшу»…

У всьому іншому, Катерина звичайна жінка, яка любить читати романи про кохання, вміє вишивати хрестиком, гладдю та бісером, займається в’язанням ляльок та слухає реп про життя. Їй подобається доглядати за квітами, а ще, хоче виростити вдома виноград. Має чимало друзів з багатьох країн світу та прагне вивчати іноземних мов. Як і більшість, переживає за війну в Україні та полюбляє гострі страви.

Кожен з нас може наблизити мрію Каті повернутися до нормального життя. Для цього потрібно не так вже й багато.
Зв’язатися з дівчиною можна за телефонами:
Лайф +380638811675. МТС +380953147368.

Або переказати кошти на лікування
Номер карточки (Приват Банк) 5168 7572 3092 8287
Івченко Ірина Миколаївна (сестра Каті)

Анастасія ВИХРОВА,
студентка-практикантка факультету журналістики СумДУ.

http://krasnews.at.ua/news/vona_mae_nadiju/2016-06-29-6543

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: