Вшановано учасників АТО

В колективі ДП «Краснопільський лісгосп» вшановано учасників АТО: верстатника цеху переробки деревини Ємця Олексія Миколайовича , тракториста Новодмитрівського лісництва Грубого Андрія Миколайовича, стропальника нижнього складу Шевченко Олексія Анатолійовича, майстра на нижньоскладських роботах Шведюка Анатолія Вікторовича.

Їм випало на долю взяти в руки автомат і боронити незалежність та територіальну цілісність, захищаючи крихкий східний кордон України, забуваючи про страх, біль і небезпеку.

Директор підприємства Мороз Віктор Васильович привітав їх з поверненням на рідну землю, до своїх домівок, в свій колектив. Подякував за відвагу, за високу громадянську позицію та патріотизм, за те, що ризикуючи життям стояли на захисті нашої держави, на сторожі нашого спокою, гідно несли честь нашого колективу лісівників і є нашою гордістю. Під оплески присутніх членів трудового колективу їм було вручено цінні подарунки і живі квіти.

А також на захід з привітанням завітали учні Краснопільської НВК « Лісова казка». Герої зі сльозами на очах слухали слова вдячності юних школярів , які зворушливо читали вірші і виконували пісні про мир, солдатів АТО, матерів, дружин і дітей, які чекали і чекають захисників Вітчизни. Захід минув на одному подиху, не залишивши байдужим жодного присутнього в залі.
Прес-служба
ДП «Краснопільський лісгосп»

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: