ВИЇЗНИЙ ПPИЙOМ ГPOМAДЯН У C. ПEТPУШIВКA, C. НAУМIВКA ТA CМТ УГPOЇДAX УГPOЇДCЬКOГO CТAPOCТИНCЬКOГO OКPУГУ

31682205.jpg

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук з робочим візитом відвідав Угроїдський старостинський округ, де здійснив особистий прийом громадян в у с.Петрушівка, с.Наумівка та смт Угроїдах.

У ході робочого візиту керівник громади побував у закладах соціальної сфери. Так у Наумівці він відвідав місцевий ДНЗ, поспілкувався з його колективом, в Угроїдах поцікавився ходом реконструкції Угроїдської СЛА.

Разом з старостою, депутатами громади та районної ради, які представляють Угроїди Юрій Яремчук провів робочу нараду щодо вирішення нагальних питань даного старостинського округу. Зокрема обговорювались питання реконструкції вуличного освітлення, продовження робіт по прокладанню водогону та ремонт башти в селі Петрушівка. Розглядалось питання завершення реконструкції Угроїдської амбулаторії, закінчення там заміни вікон та проведення ремонтних робіт по фізіотерапевтичному, гінекологічному, маніпуляційному кабінетах.

Питання благоустрою теж не залишилися осторонь уваги керівника об’єднаної громади. На території округу необхідно провести заміну ламп вуличного освітлення, спільно з Краснопільським райавтодором вивчити питання встановлення дорожніх знаків, а в термін до першого вересня поточного року провести роботи по виготовленню та встановленню баків для сміття і відповідних майданчиків до них. Всі підняті питання Юрій Яремчук взяв під особистий контроль для подальшого їх розгляду.

– Подібні візити допомагають ретельніше вивчити всі нагальні проблеми людей та округу, визначити шляхи їх вирішення, – наголосив в ході візиту Юрій Яремчук.
Краснопільська об’єднана територіальна громада
https://www.facebook.com/Krasnop….f=story

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: