Xoчy нa мaминy диcкoтeкy

 

 

 

“Дискотека 90-х” – у когось ця фраза викликає приємні, романтичні спогади про юність. Згадуються улюблені мелодії тих часів, “зірки” тих самих дискотек. Приємно було почути привітання в День народження, отримати музичний подарунок саме в диско-залі, в широкому колі друзів, коли потім тебе вітали і незнайомі присутні. Це було місцем зустрічі для товаришів та нових знайомств для молоді – без барної стійки. Впевнена, що велику кількість подружніх пар з більш ніж 20-річним стажем познайомила та сама дискотека.

Та чомусь відлік так і зупинився на 90-х. З’явились “більш цікаві” заклади, які, нажаль, стали конкурентами, адже там можна було отримати на багато більше “вражень”, ніж танці. Звичайно, такі розважальні заходи, мають право на існування, але ж куди піти потанцювати підліткам, які не бажають вживати алкоголь та вдихати тютюновий дим, тим більше знаходитись серед людей в нетверезому стані? Можливо із-за відсутності юнацької дискотеки дехто дорослішає раніше, відвідуючи ці, далеко не дитячі, установи.

А поки наші підлітки просто гуляють селищем, зустрічаються та спілкуються на стадіонах та дитячих майданчиках, слухають музику. Почувши знайому мелодію, з ностальгією говорю :
– Це пісня з дискотеки моєї юності.

Сумна посмішка та оченята з надією:
– Ми теж любимо “Кіно” та “Наутілус” хочемо на ту дискотеку. У дітей нашого віку розваги влаштовують іноді лише школа та гімназія. Так і ходимо – гімназисти до школи, школярі – в гімназію, та дуже рідко. А влітку зовсім затишшя, хоча в цей час молоді в Краснопілля приїздить багато.

Можливо котрийсь із розважальних закладів райцентру знайде можливість влаштовувати систематичні дискотеки саме для підлітків, за доступною ціною та відповідною програмою?
Інф. “Перемоги”

http://krasnews.at.ua/news/khochu_na_maminu_diskoteku/2017-07-24-8118
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: