Я i тaтo

Батьки і діти, діти і батьки.
Нерозділиме і довічне коло.
Ми засіваємо житейське поле
І не на день минущий – на віки!

В нашому навчальному закладі спортивні свята люблять не лише діти, а й батьки. У восьмому класі 16 жовтня було проведено спортивне свято «Тато і я» присвячене дню захисника України. Були запрошені батьки зі своїми дітьми. Та, на превеликий жаль, через турботу про «хліб насущний» дехто не зміг прийняти участь у святі. То ж на старт вийшли лише два сімейства: Логвін Сергій Олександрович та син Михайло, Ніколаєнко Володимир Леонідович та син Євген.79037067.jpg

Оцінювали учас
ників журі: завуч НВК Скибіна Людмила Михайлівна, педагог-організатор Дяченко Наталія Вікторівна та наш гість, учасник АТО – Ординець Євгеній Вікторович. Наталія Вікторівна передала йому малюнки-вітання з днем захисника України, які приготували наші учні і побажали скорішого повернення додому.

Ведучі Катерина та Марія оголошували конкурси для учасників та проводили вікторину для вболівальників. Спортивні конкурси майстерно провели вчитель фізичної культури Пулях Сергій Іванович та помічниця Анастасія.

68257398.jpg

 

41236823.jpg

 

15227378.jpg

 

Учасники повинні бути сильними, сміливим та спритним, бо багато завдань чекало на них. Батькам зі своїми дітьми треба було зі зв’язаними ногами випередити суперника, перенести «М’ячі-гарбузи», протримати м’яч якнайдовше в повітрі, перенести тенісний м’ячик, прострибати на одній нозі без черевика. Але крім спортивних конкурсів були завдання для справжніх чоловіків: записати лагідні слова для своєї матусі, почистити картоплю на швидкість, татові треба було знайти свою дитину з зав’язаними очима, а дитині прорекламувати свого тата. Але всім присутнім найбільше сподобався конкурс «Театр навпаки» : дитина принесла зі школи п’ять одиниць, що зробить тато? Давайте подивимось, але дитина грає роль тата, а тато – роль дитини.

Журі підвело підсумки та оголосили результати: перемогу здобули Логвін Сергій Олександрович та син Михайло! Без призів не залишився ніхто. Крім грамот та солодких призів за зайняте перше місце нагородили мішком зерна, а за друге – трьома літрами олії. Ці призи люб’язно було надано місцевим фермерським господарством на чолі з Климашівським Федором Івановичем. То ж дякуємо за підтримку!

Після всього я ще раз привітала всіх присутніх з днем захисника України, побажала всього найкращого. Я впевнена, що якщо наші родини будуть міцними та сильними, то і наша Україна теж буде сильною і непереможною!
Бажаємо вам довго жити
Без горя, сліз і без журби!
Щоб вам щастило й здоровилось
На довгі роки, назавжди!

О. Шульга,
класний керівник 8 класу
Миропільського НВК

http://krasnews.at.ua/news/ja_i_tato/2015-10-21-5567

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: