“Я люблю Кpacнoпiлля” aбo любoв бyвaє жopcтoкoю

 

29045874.jpg

 

Рідний край – це місце на Землі, де яскравіше світить сонце, дзвінкіше співають пташки, де уквітчана стежина веде до батьківського порогу. Любов до рідної землі ми всмоктуємо з молоком матері. Саме батьки повчають своїх дітей любити природу, дбати про навколишнє середовище, любити Батьківщину. І ось хтось вирішив висловити цю любов на паперових стаканчиках. Біленькі, з українським орнаментом та написом “Я люблю Краснопілля”, почуття зображено у вигляді сердечка в жовто-блакитних кольорах.

Звичайно, не в посуді справа. Вияв почуттів таким чином, має право на існування, але коли цей одноразовий посуд “прикрасив” наші вулиці, то виникає дуже великий сумнів у повазі та любові до рідного селища мешканців, які засмічують та руйнують наш край.

Пошкоджений стадіон, звалений гімназійний паркан, підпалена смітниця біля банкомату – все це далеко не всі прояви “любові”. Рясніє наше Краснопілля пляшками, пакетами, стаканчиками, чеками, номерками. Іноді споглядаєш картину, як минаючи смітницю, викидають сміття на землю зовсім дорослі, на вигляд інтелігентні люди, яким і зауваження соромно зробити. А, наприклад, спеціалісти районного центру зайнятості збирають у своїх відвідувачів номерки для черги, з метою запобігання засмічення ними селища.

80389308.jpg

00618061.jpg

Щодня благоустроєм та прибиранням території навколо Краснопільської гімназії займається подружня пара, але наявність поруч автобусної зупинки робить їх працю марною. Кумедно виглядають подяки за чисті узбіччя, які оточені викинутими пляшками. А страшно спостерігати, як машинами сміття привозять просто до саду в кінці вулиці Садової, що в райцентрі. Звичайно, толоки змінюють стан на краще, але ж вони проводяться не так часто. Вже народною мудрістю стали слова А.П. Чехова: чисто не там де прибирають, а там де не насмічують. Отже елементарний прояв любові до рідного краю – не смітити…
Інф. “Перемоги”

http://krasnews.at.ua/news/ja_ljublju_krasnopillja_abo_ljubov_buvae_zhorstokoju/2017-11-27-8814
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: