Як вибpaти бeзпeчнe мoлoкo нa pинкy?

Ми ходимо на ринок, щоб купити найкраще молоко, і думаємо, що там воно домашнє і натуральне. Але в дійсності базарне молоко – це часта причина сильних отруєнь.

Одне з перших запитань до продавця молока повинно бути чи є в наявності ветеринарна довідка. В якій повинно бути зазначено резутьтати досліджень тварини на лейкоз, бруцельоз, туберкульоз та щеплення проти сибірки, а також щомісяця дослідження молока на мастит. Наступний крок звернути увагу на саме молоко.

Є дуже простий спосіб перевірити, розведено молоко водою. Причому зробити це можна прямо на базарі. Беремо пляшку, збовтуємо її, щоб перемішати і капаємо трохи молока собі на ніготь. Крапля хорошого молока залишиться на нігті цілісною краплею. А крапля розведеного відразу «попливе». Це відбувається за рахунок сухих речовин, які містяться в молоці. У нерозбавленому молоці їх більше, і вони утримують краплю «гіркою», створюючи поверхневий натяг.

Якщо розбавити молоко водою. їх кількість зменшиться, і навіть маленька крапля не зможе утриматися «в купі». У молоці міститься 12% сухих речовин. Тому на літр молока достатньо додати 12 грамів (2 столові ложки крохмалю), щоб молоко придбало «природну» консистенцію. При цьому таку кількість крохмалю ми не помітимо ні в осаді, ні на смак. Таке молоко нешкідливо, але менш корисно, ніж нормальне (нерозбавлене) молоко. Тут нам допоможе звичайний йод. Капаємо крапельку в нерозведене молоко, і крапельку – в молоко з домішкою крохмалю.

В нерозведеному молоці йод залишиться коричневого кольору, а в молоці з крохмалем – посиніє.

Сода перешкоджає розвитку мікрофлори в молоці і не дає йому скисати, що особливо актуально в теплу пору. Коли молоко починає скисати, в ньому збільшується кількість молочної кислоти – чим її більше, тим більш кисле молоко ми маємо. Сода, яка є лугом, взаємодіє з кислотою і нейтралізує її. Часто соду додають в молоко, що вже почало підкисать, щоб зупинити процес, або для профілактики. Досить проварити дрібно порізану червону капусту півгодини, злити отриманий розчин і охолодивши його, опустити туди смужки звичайного паперу на 5-7 хвилин. Після висушування вони стануть лакмусом: якщо молоко не розбавлене, то саморобний лакмусовий папірець червоніє. Якщо в молоці багато лугу, наприклад, від домішок соди, то саморобний лакмусовий папірець синіє. Якщо ви вже принесли молоко додому, наявність у ньому соди можна перевірити, додавши оцтової або звичайною лимонної кислоти – розбавлене молоко почне пузиритися.

Нормальне молоко повинно мати ледь відчутний солодкуватий запах. Якщо вас запевняють, що молоко «тепленьке, тільки з-під корівки», то купити «тепленьке» молоко практично неможливо – воно залишається таким протягом 20-30 хвилин з моменту доїння. Тому такого молока просто не може бути в продажу на ринку. Також звертайте увагу на умови продажу: якщо вам дають спробувати молоко з кришечки – задумайтеся, скільки людей могли спробувати його з тієї ж кришечки до вас? Щоб спробувати молоко, можна брати з собою на ринок ложку – ваше здоров’я того варто.

Згідно ДСТУ пластикові пляшки не призначені для використання вдруге. Півбіди, якщо це пляшка з-під мінералки, але якщо в ній раніше була солодка вода, всі барвники та ароматизатори можуть потрапити в наше молоко – тим більше, що білки молока володіють абсорбуючими властивостями, вони збирають на себе всі речовини, з якими стикаються. В результаті наше молоко як мінімум швидше скисає, або навіть може викликати болі в шлунку.

Тому бажано, щоб молоко продавалося не з пляшок, а з бідонів або банок, і наливалося в принесену з собою тару. Якщо ж ні – хоча б дивіться, збереглася етикетка на пляшці, щоб впевнитись, що вона, принаймні, не з-під солодкої води. Якщо етикетки немає – запитаєте господиню, де вона бере ці пляшки. Зверніть увагу на те, щоб молоко не стояло відкритим і не контактувало з повітрям – в нього можуть потрапити шкідливі мікроорганізми. Ще один нюанс – загальна охайність господині. Слідкуйте, щоб вона не витирала руки брудною ганчіркою. Якщо у неї білосніжні нарукавники, але інший одяг брудний – це явно ринковий трюк, який ні від чого не рятує.

Не варто купувати молоко на стихійних ринках – це в прямому сенсі слова може виявитися грою не на жигтя, а на смерть, адже в даному випадку у нас немає абсолютно ніяких гарантій.
Е. Фесенко,
головний спеціаліст
відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії
Управління Держпродспоживслужби в Краснопільському районі

http://krasnews.at.ua/news/jak_vibrati_bezpechne_moloko_na_rinku/2016-08-09-6690

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: