ЄДИНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

Ще 15 вересня 2015 року в Міністерстві фінансів України відбулася презентація проекту «Є-Data» та запуск офіційного веб-порталу використання публічних фінансів e-data.gov.ua.

Он-лайн ресурс є реалізацією ідеї прозорого бюджету і дає можливість вільно відслідковувати державні витрати. Це сприяє прозорості системи державних фінансів та процедур бюджетування, задовольняє інтерес та право громадськості на оперативне отримання достовірної інформації, а також покращує ситуацію в боротьбі з корупцією, адже кожен громадянин зможе легко відслідковувати платежі всіх державних органів та підприємств, адресата державних коштів, їх призначення та суми. Оновлення даних має відбуватися щоденно, а це близько 1 млн. трансакцій кожного дня. Це не лише відкритий портал публічних фінансів, він також реалізує доступ до відкритих даних, які дозволяють аналітичним системам, аналітикам отримувати дані і на їх базі будувати звіти, шукати, де можуть бути потенційно приховані корупційні чинники або фактори зловживання».

Жителі Краснопільської громади теж мають змогу ознайомитися з інформацією про використання публічних коштів на порталі. Сьогодні ми надамо коротеньку інструкцію з використання порталу і ознайомлення з публічною інформацією.

Для цього Вам потрібно перейти за посиланням  ЄДИНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

Ви потрапите на головну сторінку порталу:

ЄДИНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

Далі вам необхідно перейти в меню 

 і зліва в поле код ЄДРПОУ розпорядника ввести код:

04390104

Ви побачите, що Краснопільська селищна рада зареєстрована на єдиному порталі

ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ.

Далі тиснете на посилання у вікні знайдено розпорядників на напис на порталі, або на посилання, яке ми даємо Краснопільська селищна рада.

Все дуже просто і ми отримуємо відкриті дані, з якими може ознайомитися кожен охочий!

Нажаль у профілі інформація дещо застаріла, але мабуть вона найближчим часом буде оновлена!

Також розділ “звіти” не заповнювався більше року, хоча розділ “трансакції” має доволі свіжу інформацію, потребує також оновлення розділ “Договори”.

spending3

Про повноту наповнення інформацією Ви можете судити самі, але вона має бути оперативно відображеною згідно чинного законодавства!

Джерело: ЄДИНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ

 

 

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: