Євгeн Iвaxнeнкo: «Мeдицинa пoтpeбyє зaxиcтy й пiдтpимки»

Медицина сьогодні потребує чи не найбільшої уваги і підтримки з боку всіх гілок влади, у процесі нинішніх реформ, наше головне завдання – аби кожен житель району міг отримувати якісне та доступне медичне обслуговування.

З цією метою в поточному році центральною районною лікарнею дооснащено до необхідного рівня хоспісне та дитяче відділення, частково доукомплектовано рентгенологічну апаратуру в поліклініці. Здійснено ремонт медичної апаратури в фізіотерапевтичному кабінеті та центральній стерилізаційній. Зовсім скоро у нас з’явиться новий автомобіль швидкої медичної допомоги «Газель», вже придбали електроводонагрівач для харчоблоку, нові теплові лічильники тощо.

В стаціонарі почав діяти буфет. З дозволу районної ради, на конкурсних засадах, передали в оренду приміщення, де нині функціонує діагностичний центр «Медсоюз».

Для покращення матеріально-технічної бази закладу залучаємо позабюджетні кошти.

В перспективних планах: відкриття гуртожитку для медичних працівників, проведення капітальних ремонтів приміщень, переведення ЦРЛ на автономне опалення.

Серед пріоритетних напрямків – допомога військовослужбовцям, що повертаються із зони АТО і тимчасово вимушеним.

Більшість актуальних і проблемних питань галузі охорони здоров’я району можна вирішити маючи достатнє фінансування і кадровий потенціал, тому я вирішив йти до районної ради разом із однодумцями із «Солідарності». Впевнений, ми зможемо продовжити реформи аби в недалекому майбутньому мати справжню європейську медицину.
Кандидат в депутати Краснопільської районної ради
від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,
Євгеній Петрович Івахненко

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: