З нaгoди cвятa – вiтaння, пoдяки тa чepгoвi звaння

74486432.jpg

13 жовтня до стін Краснопільського райвідділу міліції з привітаннями з Днем захисника України завітали голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко та депутат обласної ради Олег Остапенко.

Зустріч розпочалася з привітання особового складу та гостей начальником Краснопільського райвідділу міліції Віталієм Дейниченком: «Святом захисника України, яке згідно указу Президента України відтепер відзначатиметься щорічно 14 жовтня, є дуже символічним для українського народу, зважаючи на сьогоднішню ситуацію. Більшість працівників Краснопільського райвідділу міліції взяли участь у відрядженні до зони антитерористичної операції, де вони проявили неабияку мужність та самовідданість захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.»

Гості також урочисто привітали, відзначивши високий професіоналізм та значний внесок в стабілізацію криміногенної ситуації, як в Краснопільському районі, так і за його межами. «Сьогодні на ваших плечах лежить важка ноша – захист інтересів України та її народу, але своїми вчинками ви завіряєте нас в тому, що вона вам по силах. Хочу побажати вам надалі використовувати зброю тільки в мирних ситуаціях» – говорить депутат обласної ради Олег Остапенко.

Керівництво Краснопільського району високо оцінило роботу працівників Краснопільського райвідділу міліції і нагородило їх грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків та активну участь у боротьбі з незаконними озброєними формуваннями на святковому концерті присвяченому до Дня захисника України.

Та цим не закінчилися приємні новини для працівників міліції. В урочистій обстановці Яремчуком Ю.А. та Савоненком В.О. були вручені погони з черговими спеціальними званнями, майор міліції – старшому дільничному інспектору міліції Краснопільського РВ Олегу Дмитренку та старший лейтенант міліції – слідчому Краснопільського РВ Станіславу Шатьорному.
Т. Пахомова
Інспектор по РН та ГФ Краснопільського РВ

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: