З тим зaзнaє щe cтapicть мopoки, в кoгo вiчнo дyшa мoлoдa

 

 

Поставим ціль служити людям
Добром, любов’ю – день за днем.
Тоді, хоч нас уже й не буде, –
В нащадків пам’яті живем.

13422144.jpg

Ці поетичні рядки М. Правдолюбенко дійсно можна вважати епіграфом до свята, яке відбулося нещодавно в Угроїдському селищному будинку культури. Незважаючи на осінню негоду, на поважний вік, на зайнятість, на хвороби до затишного та прикрашеного фойє зійшлися почесні гості – учасники художньої самодіяльності різних поколінь. Саме для них, для тих , хто завжди сам звик радувати своєю творчістю земляків, нинішнє покоління аматорів сцени підготувало святковий вогник.

Як приємно було бачити очі ветеранів сцени, що світилися радістю, згадати скільки репетицій відпрацьовано, пісень проспівано, гуморесок та віршів прочитано, танців відшліфовано. А які щирі та вдячні слова на адресу організаторів виголошували ветерани Кіященко В.Л, Козир К.Г., Пушкалов М.Г., Фесенко Т.В., Мороз В.В. Шульга О.В., Рибець О.О. та багато інших.

Добрим словом згадали і тих, хто вже пішов від нас у вічність та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання. Побажали також, щоб якнайшвидше прийшов мир у нашу рідну Україну, щоб живими та неушкодженими повернулися додому , до своїх родин наші захисники.

77226459.jpg

Так вже сталося, що саме в цей день відзначала свій ювілейний день народження одна з найкращих учасниць художньої самодіяльності Сумець Мотрона Дмитрівна, яка впродовж майже пів століття була солісткою будинку культури, учасницею хорового, драматичного колективів. Без неї не обходився жоден виступ в Угроїдах та за межами нашого селища. Від імені всіх присутніх ведуча С.Бондарєва щиро привітала ювілярку теплими словами, вручила їй квіти та маленький подарунок.

Нинішнє покоління аматорів сцени також не залишилося осторонь. Молодь підготувала цікаву та змістовну концертну програму, яка дуже сподобалася присутнім. Виступи солістів Л. Катькалової, М. Бутенко, Г.Кругляк, С.Бондарєвої, А. Гримайло, В. Віжунової чергувалися із запальними танцями хореографічного колективу « Експресія» (художній керівник А.Гримайло), піснями у виконанні вокального ансамблю «Веселинка» під керуванням С.Бондарєвої.

91152478.jpg

Ветерани в боргу також не залишилися. Вони згадали та майстерно виконали найкращі пісні із репертуару колишнього народного хорового колективу під керуванням П.Старченка. Вразила всіх і А.І. Кузнєцова, яка майстерно прочитала стільки гуморесок, що склалося враження, ніби вона тільки-но після виступу на сцені, хоча пройшло вже майже п’ятнадцять років. Хотілося б подякувати акомпаніатору В.М.Бонецькому, що мов справжній чарівник підхоплював мелодію кожної пісні, яка тільки починала звучати в залі, хоча більшість з них була йому незнайомою.

А далі була вікторина із історії розвитку художньої самодіяльності в нашому селищі, яка стала своєрідним містком у минуле. До речі, майже всі відповіді були правильними. Кульмінацією вогника став перегляд відео виступу народного хорового колективу в театрі імені Щепкіна міста Суми 1 квітня 2000 року. Підчас перегляду майже ніхто не зміг стримати сліз, навіть у чоловіків очі були вологими. Молодь також була вражена майстерністю ветеранів, зачарована глибоким змістом пісень, дехто висловив думку, що пісні подобаються більше ніж сучасна молодіжна музика. Взагалі склалося враження, що за столом зібралася одна велика творча родина.

На закінчення вогника,ветерани висловили бажання, щоб таке свято не залишилося одиничним, а ведуча на згадку про вогник вручила всім присутнім оберіги.

Слова вдячності організатори свята висловлюють Л. Катькаловій, Г. Кругляк, М. Бутенко, Л. Рашевській за допомогу в організації. Страви приготовлені їхніми дбайливими руками, були справжніми шедеврами кулінарного мистецтва.
С. Бондарєва,
директор Угроїдського СБК

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: